February 14, 20242 yr 1 hour ago, Shan Jan said: Ja sam skroman covek, ne mora ni u samom Kejptaunu, moze i neka kucica sa vinarijom u okolini Stelenbosha. Jos ovo i prekidam off topic, jel si putovao duz jugozapadne obale od Kejptauna, onim putem uklesanim u stenu sto ide iznad okeana? Nesto najlepse sto sam iskusio u zivotu. Šta znam, meni bi i Constantia bila OK što se kućice sa vinarijom tiče, a recimo mi se svideo i Fishhoek svojevremeno, iako je skroz drugačiji od vinarskog dela. Taj deo oko Stellenboscha i Paarla svakako, to je meni bio jedan od najlepših delova sveta koje sam video - ne tako geografski, koliko ceo ambijent countryside-a sa vinarijama na svakom ćošku. Jedino bih morao verovatno da naučim afrikaans da bih živeo tamo. Ovim putem sa slike sam se (mislim) vozio na moj 25. rođendan, kada smo se vraćali u CT sa Cape of Good Hope, na koji smo otišli preko gore navedenog Fishhoeka. Na Rtu sam jeo fantastičnu šniclu od nojevog mesa i slikao se pingvinima. Ako nađem negde slike, možda okačim na Putovanjima. Eh, kad je to bilo, kao u nekom drugom životu. Najbolje putovanje ikada.
April 29Apr 29 4 minutes ago, Čutura said:jel imao neko problem da mu strana banka ne prepoznaje iban?Koja (domaca) banka je u pitanju?Da li je IBAN definitivno odgovarajuce duzine?
April 29Apr 29 yettel,iban je ispravan, u medjuvremenu sam konsultovao kucnog doktora :Dchat gpt kaze da je do izbora transfera, umesto sepa treba swift internacionalnisad ce da vidimosluzbenica u banci nije imala pojma o sitnom detalju.. Edited April 29Apr 29 by Čutura
Create an account or sign in to comment