Jump to content
IGNORED

Transfer novca iz inostranstva.


Moća

Recommended Posts

1 hour ago, Shan Jan said:

Ja sam skroman covek, ne mora ni u samom Kejptaunu, moze i neka kucica sa vinarijom u okolini Stelenbosha.

 

Jos ovo i prekidam off topic, jel si putovao duz jugozapadne obale od Kejptauna, onim putem uklesanim u stenu sto ide iznad okeana? Nesto najlepse sto sam iskusio u zivotu.

 

chapmans-peak-2.jpg

 

 

 

Šta znam, meni bi i Constantia bila OK što se kućice sa vinarijom tiče, a recimo mi se svideo i Fishhoek svojevremeno, iako je skroz drugačiji od vinarskog dela. Taj deo oko Stellenboscha i Paarla svakako, to je meni bio jedan od najlepših delova sveta koje sam video - ne tako geografski, koliko ceo ambijent countryside-a sa vinarijama na svakom ćošku. Jedino bih morao verovatno da naučim afrikaans da bih živeo tamo.

 

Ovim putem sa slike sam se (mislim) vozio na moj 25. rođendan, kada smo se vraćali u CT sa Cape of Good Hope, na koji smo otišli preko gore navedenog Fishhoeka. Na Rtu sam jeo fantastičnu šniclu od nojevog mesa i slikao se pingvinima. Ako nađem negde slike, možda okačim na Putovanjima.

 

Eh, kad je to bilo, kao u nekom drugom životu. Najbolje putovanje ikada.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...