Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

Strahinja se ubio gutajući onaj (čini mi se zeleni) šal ili maramu koju mu je Peca poslao po Vuku, zato je i bila frka oko slika sa tog uviđaja i zaato Peca odbija da sarađuje sa Vukom.

Link to comment

 

1. Ko je ubio Lidiju? Scenarista? Treći metak?

 

 

I jebo te, recite mi da je Kostić ostavio Janketić džuniora samog da čuva Ninkovićku, ovaj ga preklinje "moram da idem uskoro ubiće me žena", i onda Kostić ide, zabole ga, od A do B do C, otišo do Marjanovića, do majke, do Nikole, u kafić, kod Marjanovića opet, u kafić opet, ovaj ga zove još na telefon u fazonu alooo gde si, a Kostića baš zabole, on i dalje priča sa cicom? :lol:

 

mislim da je ostavio Janketica u fazonu da ga spasi...kao imali su pretnje za sve njih da ce da ih pobiju, sklonili su majku, a Vuk kao heroj ide sam na sve i onda da ne bi Janketic doziveo sudbinu njegovog oca on ga stiti time sto ga ostavlja da cuva Ninkovicku. 

 

 

Lidiju je ubio Srle.

Link to comment

Meni je kostara pobedio kad je krenuo sa minijaturama. 9 epizoda je isti. Nadrkan, drž-ne daj, tamo vamo, nema se vremena za doručak, samo da se presvučem...

 

I onda prosi..osmehuje se, nežan je.

I onda vozi u bolnicu i teši nju onim unjkavim glasom iz male noćne muzike.

Link to comment

Dafaq did I just see? :lolol:

 

Jbt ne znam gde da počnem. Da imam više vremena počeo bih da pravim miimove onih scena gde se Kostić beči kao sovuljaga, "De si Marjanoviću", ili ono "Brže brže brže" kad viče u bolnici.

 

Ček bre, pa meni osim ovog Milica-majka-kum trougla ništa nije jasno. Okej, i ono s Nikolom sam budibogsnama kako ukopčao, ali... jbt, pa imam FAQ ovde. Ima li neka dobra duša da mi pojasni sledeće stvari, stvarno ne kapiram:

 

1. Ko je ubio Lidiju? Scenarista? Treći metak?

2. Jel Kostić stvarno hteo da uzima lovu od Srleta i Nikole pa se onda lomio i dvoumio? Marjanović i mala™ ga odgovorili? A ja reko sve vreme ih navlači na nešto

3. Može neko da mi rastumači razgovor u kafiću sa Fehmiuom? "A ko je onda bos?" -"Ja". "A šta ja treba da budem?" "Kalif umesto kalifa", "A ko je Kalif?" - slika Marjanovića

4. Što ubiše onog paedo pevača i Fehmiua? Nije valjda on bio narko bos isto? :lol:

 

I jebo te, recite mi da je Kostić ostavio Janketić džuniora samog da čuva Ninkovićku, ovaj ga preklinje "moram da idem uskoro ubiće me žena", i onda Kostić ide, zabole ga, od A do B do C, otišo do Marjanovića, do majke, do Nikole, u kafić, kod Marjanovića opet, u kafić opet, ovaj ga zove još na telefon u fazonu alooo gde si, a Kostića baš zabole, on i dalje priča sa cicom? :lol:

1. jel mora bas svako ubistvo da se resi?

2. scenaristi je u nekom momentu palo na pamet da bi prica mogla dobiti i taj momenat gde se glavni glumac lomi oko toga da bude posten kao caca ili "igrac" poput marjanovica. kasno se setio jbg

3. u nekoj 6,7 epizodi upravo kostic nagovara fehmiua (?) da se "uozbilji" i postane "kalif namesto kalifa", scena o kojoj pises je valjda trebala da nam kaze da ga je ovaj poslusao

4. poruka mladima da se zivot dilera i zivot pevaca-narkomana pre ili kasnije zavrsi tragicno

 

5. (?) poruka mladima da po svaku cenu (brak, deca, sopstveni zivot) treba slusati i "ispostovati" starijeg kolegu, a sa druge strane kad se dodje u poziciju starijeg kolege da po svaku cenu treba jebati u mozak mladje kolege, samo ce tako ocvrsnuti i jednog dana oni eventualno dobiti priliku da budu "kalif umesto kalifa"

 

nadam se da su ti sad neke stvari jasnije :fantom:

 

 

elem, serija je govno

sa druge strane cini mi se da sam zreo da odgledam i drugu sezonu od koje zigleda nece biti nista :D  :isuse:

Link to comment

Meni je kostara pobedio kad je krenuo sa minijaturama. 9 epizoda je isti. Nadrkan, drž-ne daj, tamo vamo, nema se vremena za doručak, samo da se presvučem...

 

I onda prosi..osmehuje se, nežan je.

I onda vozi u bolnicu i teši nju onim unjkavim glasom iz male noćne muzike.

uf da, veoma neprijatno

 

bilo je jedno slicno unjkavo izjavljivanje ljubavi pre par epizoda, pisao sam tad o tome

Link to comment

Dafaq did I just see? :lolol:

 

Jbt ne znam gde da počnem. Da imam više vremena počeo bih da pravim miimove onih scena gde se Kostić beči kao sovuljaga, "De si Marjanoviću", ili ono "Brže brže brže" kad viče u bolnici.

 

Ček bre, pa meni osim ovog Milica-majka-kum trougla ništa nije jasno. Okej, i ono s Nikolom sam budibogsnama kako ukopčao, ali... jbt, pa imam FAQ ovde. Ima li neka dobra duša da mi pojasni sledeće stvari, stvarno ne kapiram:

 

1. Ko je ubio Lidiju? Scenarista? Treći metak?

2. Jel Kostić stvarno hteo da uzima lovu od Srleta i Nikole pa se onda lomio i dvoumio? Marjanović i mala ga odgovorili? A ja reko sve vreme ih navlači na nešto

3. Može neko da mi rastumači razgovor u kafiću sa Fehmiuom? "A ko je onda bos?" -"Ja". "A šta ja treba da budem?" "Kalif umesto kalifa", "A ko je Kalif?" - slika Marjanovića

4. Što ubiše onog paedo pevača i Fehmiua? Nije valjda on bio narko bos isto? :lol:

 

I jebo te, recite mi da je Kostić ostavio Janketić džuniora samog da čuva Ninkovićku, ovaj ga preklinje "moram da idem uskoro ubiće me žena", i onda Kostić ide, zabole ga, od A do B do C, otišo do Marjanovića, do majke, do Nikole, u kafić, kod Marjanovića opet, u kafić opet, ovaj ga zove još na telefon u fazonu alooo gde si, a Kostića baš zabole, on i dalje priča sa cicom? :lol:

 

Da probam i ja...

 

1. Nisu otkrili, sto je rupa u scenariju. Po meni nemaju ni neke specijalne dokaze za Milicu, ali to je stvar diskusije. Recimo DNK koji su nasli moze da bude od ranije, nema pisanog niti snimljenog priznanja, a ima modrice na licu kao dokaz iznudjenog priznanja (ako budu tvrdili da je priznala, slicno kao i teniser)

2.Mislim da nije hteo da uzme lovu, a mislim da je to bila navlakusa da se Srle pojavi i da on proba da sazna sta je bilo sa ocem.

3. Fehmiu je neko ko je pratio i kontrolisao Aleksandra za Marjanovica. Ocigledno saradnik sluzbe tj Marijanovica licno. A Marjanovic vuce sve konce, pa i kriminalne.

4. Pa Fehmiu je navukao Srleta da ode na sastanak sa sefom, pa je zavrio prerezanog grla, sto bi se reklo Fehmiu je namestio ubistvo pa on mora i da bude ubijen.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...