Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

pa montenigers narko bos, za koga se na kraju ispostavilo da je tek običan potrčko, poslao ju je u beč a završila je u mutno dunavo

- jer su je naša dva inspektora provalila i našla drogu kod nje u stanu, tako je sprečio da je uhapse a ona propeva posle par šamara

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

Ovo je u rangu TD S2...Dakle dobro za nase standarde.Nista epohalno,ali gledljivo.

 

Primecujem da je Vuk popravljao svoju glumu kako je serija odmicala...

Ako tako nastavi pred smrt će dobiti Oskara za životno delo.

Link to comment

Scenaristkinja reča da nije, pravo silovanje, ubistvo i naknadno spaljivanje neke cure joj je poslužilo kao inspiracija. Tu je stvarno trag gume ostao na listu kukuruza i pomoću toga je vrlo brzo riješen taj slučaj.

 

Ko i zašto je ubio Lidiju?

Scenaristkinji bi bolje bilo da se pokrije ušima.

Što ona naravno neće učiniti, cenim da će od nje uslediti tek brdo bisera u budućnosti...

Link to comment

Da dodam i da bih ja odgledo i drugu sezonu ukoliko je bude. Odavno ja čekam domaću seriju ovog žanra pa žmirim, nekad i na oba oka, na razne propuste u ovoj. Plus nema Koje, Bjelogrlića, Đurička, Radašina, Bosiljčića, Ćetkovića i Mićalovićke, Bikovića i ostalih iz Montevidea. Meni ovako skromnom je i to dovoljno.

Link to comment

Bice Bjelogrliceva verzija krimi serije uskoro na RTS... Senke Balkana...

 

- U ovaj veoma kompleksan projekat uključeno je još nekoliko pisaca, kao i tim istoričara. Radnja se dešava 1928. godine, u periodu između ubistva Stjepana Radića u Skupštini Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca do uvođenja Šestojanuarske diktature. Žanrovski radi se o trileru. To je i priča o nizu ubistava koja se dešavaju u Beogradu u predvečerje uvođenja diktature - otkriva Bjelogrlić.

Edited by Milosh76
Link to comment

Bice Bjelogrliceva verzija krimi serije uskoro na RTS... Senke Balkana...

 

- U ovaj veoma kompleksan projekat uključeno je još nekoliko pisaca, kao i tim istoričara. Radnja se dešava 1928. godine, u periodu između ubistva Stjepana Radića u Skupštini Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca do uvođenja Šestojanuarske diktature. Žanrovski radi se o trileru. To je i priča o nizu ubistava koja se dešavaju u Beogradu u predvečerje uvođenja diktature - otkriva Bjelogrlić.

"Ko je ubio, Bog ga ubio?!"

Link to comment

Nataša Ninković je nalogodavac, eto čime ju je ucijenio Bjelac, ubica je teniser.

 

 

 

 

skoro da si sve pogodio :)

 

dakle imamo: kule, kamione, avione...i jedan ni sa cim povezan zlocin iz strasti

 

i pored najbolje volje, ne mogu da nadjem nijedan kompliment za ovu seriju

 

osim mozda, da mi se kosa na glavi dize od pomisli da policija zaista tako i resava slucajeve, neki indijanac pretpostavi sta se desava i onda napakuje dokaze, a kalif naravno na čelu strukture, postovan i odlikovan, nikad bez kravate, pooy :puke:

Edited by Sara
Link to comment

skoro da si sve pogodio :)

 

dakle imamo: kule, kamione, avione...i jedan ni sa cim povezan zlocin iz strasti

 

i pored najbolje volje, ne mogu da nadjem nijedan kompliment za ovu seriju

 

osim mozda, da mi se kosa na glavi dize od pomisli da policija zaista tako i resava slucajeve, neki indijanac pretpostavi sta se desava i onda napakuje dokaze, a kalif naravno na čelu strukture, postovan i odlikovan, nikad bez kravate, pooy :puke:

+1000 :) Niđe veze ni sa čim, kao da su se skupili jedno popodne njih 10 i nabacali ideje za scenario koje su im prve pale na pamet... i onda dobijemo ovakav drnč :) Samo mi žao što nisam nastavio da gledam odloženo nakon 5. epizode... tad ubrzam na 1.25 pa epizoda prođe za 35 minuta :D

Link to comment

Dafaq did I just see? :lolol:

 

Jbt ne znam gde da počnem. Da imam više vremena počeo bih da pravim miimove onih scena gde se Kostić beči kao sovuljaga, "De si Marjanoviću", ili ono "Brže brže brže" kad viče u bolnici.

 

Ček bre, pa meni osim ovog Milica-majka-kum trougla ništa nije jasno. Okej, i ono s Nikolom sam budibogsnama kako ukopčao, ali... jbt, pa imam FAQ ovde. Ima li neka dobra duša da mi pojasni sledeće stvari, stvarno ne kapiram:

 

1. Ko je ubio Lidiju? Scenarista? Treći metak?

2. Jel Kostić stvarno hteo da uzima lovu od Srleta i Nikole pa se onda lomio i dvoumio? Marjanović i mala ga odgovorili? A ja reko sve vreme ih navlači na nešto

3. Može neko da mi rastumači razgovor u kafiću sa Fehmiuom? "A ko je onda bos?" -"Ja". "A šta ja treba da budem?" "Kalif umesto kalifa", "A ko je Kalif?" - slika Marjanovića

4. Što ubiše onog paedo pevača i Fehmiua? Nije valjda on bio narko bos isto? :lol:

 

I jebo te, recite mi da je Kostić ostavio Janketić džuniora samog da čuva Ninkovićku, ovaj ga preklinje "moram da idem uskoro ubiće me žena", i onda Kostić ide, zabole ga, od A do B do C, otišo do Marjanovića, do majke, do Nikole, u kafić, kod Marjanovića opet, u kafić opet, ovaj ga zove još na telefon u fazonu alooo gde si, a Kostića baš zabole, on i dalje priča sa cicom? :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...