Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Tabloid je inače u nepotpisanom članku iz maja 2019. tvrdio da je Cvijan u SAD.

 

Quote

Već skoro dve godine se u Srbiji verovalo kako je nekadašnji član Predsedništva SNS-a Vladimir Cvijan ubijen. Nedavno se jednom od naših novinara javila osoba koja je do pre dve godine bila kontakt osoba između naše redakcije i Cvijana i otkrila nam da se on nalazi u Sjedinjenim Američkim Državama pod zaštitom nadležnih službi za borbu protiv organizovanog kriminala i pranja para. On je svedok-saradnik od izuzetnog značaja, jer je odlično upoznat sa tokovima novca koji je Vučićev klan opljačkao u Srbiji i prebacio na strane račune, a poseduje i fotokopije mnogih dokumenata.

https://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=441&cl=33

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Interesantno da N1 i Nova ne pominju ovo još uvek. Možda ne mogu potvrditi informaciju? :unsure:

 

 

link

 

Quote

Predsednik Advokatske komore Beograda (AKB) Jugoslav Tintor izjavio je danas da je Vladimir Cvijan izbrisan iz registra AKB 17. avgusta 2018. godine, nakon zvaničnog saznanja da je preminuo.

Tintor je agenciji Beta kazao da su za smrt Cvijana saznali nakon dopisa Poreske uprave.

„Poreska uprava je tražila da se AKB izjasni da li je Cvijan aktivan advokat. Nakon provere u matičnoj službi, saznali smo da je kolega Cvijan preminuo 5. januara 2018. godine“, kazao je predsednik AKB.

 

 

Čovek ćutke i u tišini skliznuo sa Nevoljinog splava u reku kako kaže twitter.

 

Meni deluje kao Slinin kontraudar, bez zezanja. U sred pandemije i afere prisluskivanja i Hrkalovicke otvara se neki slucaj od pre par godina, tek tako.

Edited by Caligula
  • +1 7
Link to comment

Ne znam, meni je ovo jezivo po više osnova. Pre svega, nigde ni pomena o smrti dojučerašnjeg vrlo bliskog saradnika. Samo to je dovoljno da zasmrdi do neba.

Mislio sam da Psihopaćenik nije još došao do stadijuma autokratije gde nepodobni ljudi nestaju, kad ono - međutim.

  • +1 5
Link to comment

Treba hitno proizvesti neku drugu aferu, sad videh reklamu za "Mauricijus" sa sve Đilasovom slikom. Sutra ekskluzivno u Novostima.

Edited by mraki
Link to comment

Ja samo želim da podsetim da je misteriozna smrt g Cvijana osim vesti da je Vučić stigao da ostavi jednu ženu i oženi drugu bila apsolutno jedina vest koju niste mogli pročitati bukvalno nigde.

 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Tačno, totalni medijski mrak.

Svašta se može iz toga zaključiti...

Ne može svašta, nego samo jedna stvar... 

Link to comment

Ja ne mogu ništa da zaključim.

3 godine niko ništa ne kaže i ne pita kao da taj čovek nije imao ni prijatelje ni porodicu.

Ili, još jezivije, da se čovek zapita da li su porodica i prijatelji živi.

Baza JKP Pogrebne usluge ne sadrži podatak da je sahranjen ili kremiran na jednom od gradskih groblja. 

To može da bude tačno ali može da se desi da ta sahrana nije javno objavljena:

 

 

Screenshot_20210316-154748.png

Screenshot_20210316-154804.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...