Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Uvek je bila priča da SNS nema poštenog kadra u smislu da ljudi veze nemaju sa životom i retko su odbojni ali ovako ogoljeno kad ti vidiš ko su Vučićevi najviši saradnici bar oni koji se eksponiraju: Vulin, Gašić, Martinović, Gojković x2, Brnabićka, Selaković. Pa jebote dal je jadnija grupa ljudi ikada igde na svetu bila front and center. Ja bih Suzi platio milijardu evra godišnje. 

Link to comment

ту је израелац главни лик

сузи оперише на терену, типа зове и прети, а овај је мастер

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ту је израелац главни лик

сузи оперише на терену, типа зове и прети, а овај је мастер


Apsolutno, a gotovo sve sto koriste tu, ukljucujuci ove proxy grupe, je copy paste tog istog djubreta spolja. 

Edited by Moonwalker
Link to comment

Vuletić dobar dok nije počeo da se pravda za razgovor sa Veljom. Ono je baš ispod svake granice pristojnosti. Bolje da je rekao bili smo dobri, jebiga, šta sad i odmah da prebaci na teren vlasti, nego što kenja tu gluposti, uplašio sam se pa sam hteo da bude srdačan, kako da ne. 

 

Pritom se frlja sa tim polulatinskim, davno mi se na kurac popeo sa tim. Na kraju kaže da je Vučićeva konferencija prenošena konsekutivno na 13 televizija, što nije tačno, prenošena je simultano, a ne konsekutivno, al ajde možda se samo zbunio od uzbuđenja. 

Edited by theanswer
Link to comment
16 minutes ago, theanswer said:

Vuletić dobar dok nije počeo da se pravda za razgovor sa Veljom. Ono je baš ispod svake granice pristojnosti. Bolje da je rekao bili smo dobri, jebiga, šta sad i odmah da prebaci na teren vlasti, nego što kenja tu gluposti, uplašio sam se pa sam hteo da bude srdačan, kako da ne. 

Meni ovo deluje kao potpuno validno obrazloženje. I pre ove njegove izjave sam tako i sam zaključio. 

Sasvim je uobicajeno da kad imas realan strah od nekoga, tom nekom se obracas upravo na ovakav način, previše srdacno i previse ljubazno. 

Da znaš ko je Velja Nevolja, sta sve radi, ko ga je tu doveo i ko mu gleda kroz prste za razne zločine, kako bi ti reagovao da ti npr. Velja pridje u kafani da malo popricate? Jel bi bilo brate, druže, prijatelju, ili bu ga terao u kurac? :D

  • +1 3
Link to comment
45 minutes ago, Bogotac said:

Sta im moze?

Može im pošalje nekog Pišinog mandrila da im polomi noge (ako ne nešto gore) a onda uapsi Pišu ko kolovođu i zaverenika, baci ga u bajbok za nauk drugim moronima, on uzme 35 poena na brzom rešavanju, 25 poena na zaštiti medija i 15 poena na nezavisnom pravosuđu.

 

A ovom noge u gipsu.

Link to comment
18 minutes ago, Uskebasi said:

Meni ovo deluje kao potpuno validno obrazloženje. I pre ove njegove izjave sam tako i sam zaključio. 

Sasvim je uobicajeno da kad imas realan strah od nekoga, tom nekom se obracas upravo na ovakav način, previše srdacno i previse ljubazno. 

Da znaš ko je Velja Nevolja, sta sve radi, ko ga je tu doveo i ko mu gleda kroz prste za razne zločine, kako bi ti reagovao da ti npr. Velja pridje u kafani da malo popricate? Jel bi bilo brate, druže, prijatelju, ili bu ga terao u kurac? :D

 

Ali zanemaruješ čitav kontekst razgovora koji daje do znanja da su oni sasvim korektni. Dal bi se Vuletić družio sa njim privatno, pa verovatno ne bi, ali je u suštini i nebitno. Možda je iz straha imao dobre odnose sa njim generalno i jasno je da su bili dovoljno dobri da mu ovaj nešto učini. A da nisu kurac bi mu Velja obećao da će ga častiti za to, ako je već bahat bio toliko a jeste. Tako da realno tu priču Vuletić može da proda nekome drugom. Jasno je da su bili u sasvim dobrim odnosima i on i cela uprava i tu odbrana treba da mu bude, jebiga mi druge navijače nemamo a i država ih je tu dovela i ćao zdravo a ne da se pravda ovako. 

Link to comment
8 hours ago, Skyhighatrist said:

Meni malo frka za Dojčinovića i Krikovce generalno, naročito se bojim da ne bude win-win za žvalju.

 

 

nemam reči za ovog Lađevića, uzdržaću se od onoga šta bih napisao

 

  • Tužno 1
Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ту је израелац главни лик

сузи оперише на терену, типа зове и прети, а овај је мастер

Kako se zove taj Izraelac?

 

Da mu vidim natalnu kartu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...