Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Naravno da Dojčinoviću i ostalim iz KRIK-a može svašta dase desi.
No oni su ovo već prošli sa onim slikama kada su Dojčinoviću objavljivali kako se u Sarajevu "sastao sa špijunom", joštada su oni alarmirali razne organizacije po inostranstvu, i žvalavom je jasno rečeno da će za bilo kakav incident kriviti njega.
Nadam se da tapretnja još stoji i da će je i pojačati kroz kanale komunikacije.
Naravno ne sporim da mi pa i oni imamo posla sa ludakom.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

...ali sa bezmudim plačipičkastim ludakom. Ne verujem da bi on lično izdao naredbu da se neko od omraženih i remetilačkih elemenata ukloni, ali ne bi začudilo da se neko od preterano revnosnih naprdnjaka doseti da se dokaže gazdi...

 

  • +1 1
Link to comment
...ali sa bezmudim plačipičkastim ludakom. Ne verujem da bi on lično izdao naredbu da se neko od omraženih i remetilačkih elemenata ukloni, ali ne bi začudilo da se neko od preterano revnosnih naprdnjaka doseti da se dokaže gazdi...
 
to je uvek ideja.

sent from bubamoto

Link to comment
Uvek je bila priča da SNS nema poštenog kadra u smislu da ljudi veze nemaju sa životom i retko su odbojni ali ovako ogoljeno kad ti vidiš ko su Vučićevi najviši saradnici bar oni koji se eksponiraju: Vulin, Gašić, Martinović, Gojković x2, Brnabićka, Selaković. Pa jebote dal je jadnija grupa ljudi ikada igde na svetu bila front and center. Ja bih Suzi platio milijardu evra godišnje. 
Suzana Vasiljević je izvršilac[emoji769] nema, a mislim da i ne želi, da ima udela u stvaranju i osmišljavanju strategije i taktike.
Sasvim joj je dobro i ovako.
Drži rezervnu varijantu aktivnom, i koliko god ovo što ona radi bilo strašno, ona zapravo nije all-in u smislu nekih planova, ili ideologije. Ako idelogije ima sem pljačke.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

...ali sa bezmudim plačipičkastim ludakom. Ne verujem da bi on lično izdao naredbu da se neko od omraženih i remetilačkih elemenata ukloni, ali ne bi začudilo da se neko od preterano revnosnih naprdnjaka doseti da se dokaže gazdi...

 

 

ne smeju ni da prdnu bez njega

 

Link to comment
14 hours ago, Skyhighatrist said:

Može im pošalje nekog Pišinog mandrila da im polomi noge (ako ne nešto gore) a onda uapsi Pišu ko kolovođu i zaverenika, baci ga u bajbok za nauk drugim moronima, on uzme 35 poena na brzom rešavanju, 25 poena na zaštiti medija i 15 poena na nezavisnom pravosuđu.

 

Ko je Piša?

Link to comment
23 hours ago, theanswer said:

Pa Dojčinović trenutno verovatno jeste najbezbedniji stanovnik Srbije

 

 Sad se setih da su strpali onog Nevaljnog na dve godine samo tako i pored reflektora i upozorenja, znam da nije uporedivo samo sve je to onako, pa nemaju oni ispravne repere u tome je problem

Link to comment

Krenulo je i direktno upiranje prstom u Slinu

 

Quote

Advokat Branislav Tapušković izjavio je da je njegov branjenik, bivši zamenik načelnika Službe za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK) Goran Papić, sve radio po nalogu tadašnjeg ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića.

 

  • +1 2
Link to comment

Ne znam je li dozvoljeno prenositi tvitove Predraga Popovića, uglavnom, najavio da će objaviti nešto o obdukciji tela Vladimira Cvijana, ako ga se sećamo.

Edited by pacey defender
Link to comment
7 hours ago, pacey defender said:

Ne znam je li dozvoljeno prenositi tvitove Predraga Popovića, uglavnom, najavio da će objaviti nešto o obdukciji tela Vladimira Cvijana, ako ga se sećamo.


objavljeno.

i am puzzled.

možda je neko drugi sa istim imenom

Link to comment

A šta je uopšte KTR 364/18? Mislim, predmet u vezi čega? 

 

Na stranu sada sve ludorije sa Tabloida, ovo je solidan skandal, da više od dve godine ne znamo da je mrtav nekadašnji sekretar Predsednika, a da je to poznato Višem JT u Beogradu, zvanično, a nezvanično..... 

Edited by pacey defender
Link to comment

Ktr je krivicna prijava koja nije podesna da se po njoj vodi postupak. Znaci da tuzilastvo nije naslo osnova da pokrene neki postupak

Edited by Uskebasi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...