Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Just now, Spirit said:

Kod Obućine ni reč, a nisam siguran da je bilo ni na N1, bar ne u prvih 20-25 min. Zar ovo ne bi trebalo da bude hedlajn?

Pa valjda tek proveravaju. Polako izlaze reakcije svuda. Friško je još.

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, pt 2.0 said:

pominjao ga je ludi višekruna pre godinu dana...

 

 

ranije ga pominje kao izvor informacija za hm, irenu vujović (explicit content):

 

 

 

 

 

 

Ljudi ko je ovaj Višekruna? 

Link to comment
3 minutes ago, Caligula said:

 

 

Ali bukvalno.

 

Kao da gledamo ping pong.

kako vreme prolazi, sve manje ima i pokusaja da se barem naznaci neki politicki kotekst, potpuno eksplicitan mafijaski sukob.

politicka scena u srbiji kao snuff kinematografija.

  • +1 8
Link to comment
6 minutes ago, steins said:

 

Ljudi ko je ovaj Višekruna? 

bivši član SNS (a pre toga je valjda bio i kod Pajtića nešto). ludi gej.

lik za kojeg ne znaš gde prestaje bizar a gde počinju validne činjenice. moj ortak ga prati i tvrdi da tu između redova ima istine, ja nemam želudac za to.

nakon hapšenja u srbiji zbog pretnji smrću AV zapalio u holandiju.

 

a višekruna je ujedno i jedina osoba zbog koje je teša imao problema sa BIA...

 

 

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, steins said:

 

Ljudi ko je ovaj Višekruna? 

 

Umesto .PDF treba uvesti "Tabloid" u škole, kao "Dečije Novine" - G.Milanovac onomad ;) 

  • +1 1
Link to comment

Višekruna se prvo povezivao sa Pajtićem, DS gej lobi. Kasnije se probijao u SNS gej hijerarhiji. Bilo xa Cvijana na N1 vestima, na NewsMax-u nije.

Link to comment

Meni deluje da su slobodni mediji uzdržani jer čekaju Psihov slom na nekoj konferenciji. Ne daju mu povoda da spinuje sa ovim dok ga ne pitaju uzivo pred kamerama. Ovaj ludak ce da flipne na sledecoj konferenciji u iscekivanju pitanja o Cvijanu

Link to comment

@pt 2.0

 

Ovo sto kazes, ne znas gde pocinju cinjenice... To je meni veliki problem da bih mogao Tabloid smatrati validnim izvorom bilocega... Jako puno tamo ima cinjenica, ali onda ubace bizar, pa zamute i na kraju bude golo govno, miš-maš nedokazanih prica, lazi i stvarnih dogadjaja...

 

Ja sam ubedjen evo, vec 10 godina, da je jedina svrha Tabloida da se salju poruke da ima ko zna, onima koji znaju vec sta citaju... 

  • +1 9
Link to comment
Just now, radisa said:

@pt 2.0

 

Ja sam ubedjen evo, vec 10 godina, da je jedina svrha Tabloida da se salju poruke da ima ko zna, onima koji znaju vec sta citaju... 

Isti utisak i ja imam. 

Link to comment

E ajde nemojte samo Vilibalda Erića da sad uzimamo za nekoga ko je posvećen istini i pravdi.
Ozbiljno govno od čoveka.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Nije šala ovo pičkaranje medju miševima - ni malo nije isključeno da će, pre ili kasnije, neko od njih da nagazi ekog slona a onda će da bude belaj do neba. 

Link to comment

Mnogo je bizarno ovo, baš sam ceo dan pod utiskom.
Način na koji se o svemu ćutalo je dosta indikativan i baca celu igricu na jedan viši nivo.

  • +1 2
Link to comment

@Frank Pembleton

 

Postoji jedan momenat kod tih "ozbiljnih govana".

 

Uglavnom njihove namere nisu pravedne, često kriju jednu stranu priče koja se tiče njih i njihovih, ali često su njihove optužbe prema drugima istinite.

Edited by Milošica
Link to comment

jeste da je izvor tabloid.... ali ako je ovo tačno očigledno je da se zvanično znalo da je 2018 . Cvijan preminuo

 

Spoiler

image.png.2f73f39202147f39aba5c7dc11e37558.png

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...