Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

4 minutes ago, Moonwalker said:

A sto bi nestajao?

Nestao u smislu da se samo pojavila info da je otišao za Kanadu. Dakle svi pričaju da je u Kanadi, a ne javlja se ženi i detetu... ništa mi nije jasno.

Edited by pt 2.0
Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

Nestao u smislu da se samo pojavila info da je otišao za Kanadu. 

Navodno je viđan po Čikakgu....

 

I navodno je ulagao pare za AV, po USA... Ceo sukob sa AV je, isto tako, moguće bio fingiran...

Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

Nestao u smislu da se samo pojavila info da je otišao za Kanadu. 


Tnx. Ja se njega prisecam kroz neku maglu kao arogantnog i svadjalacki nastrojenog. Ali to ima preko 15 godina.

 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
8 minutes ago, pt 2.0 said:

 

 

edit. Sad pitam ortaka šta je radio ovaj Cvijan u SNS. Dobijem odgovor - Višekrunina ekipa, skupljao reket od tajkuna i organizovao gej žurke. Kapiram da me zajebava. :D

 

Drugar se napaja na izvoru™, u Tabloidu?

  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Drugar se napaja na izvoru™, u Tabloidu?

Ja ga pitala da li je to bulaznio Višekruna na nekom videu. On kaže da je tema pominjana  u YT emisiji gde su gosti bili Boškić, pandur Dumanović i onaj ex Otpor (DS) iz Kruševca Milivojević. Mislim da je voditelj onaj lekar iz Zrenjanina.

 

p.s. Inače, ono što u Tabloidu možeš da nadješ o par firmi u vezi sa mojom profesijom je sve od A do Š istina.

Edited by pt 2.0
Link to comment
13 minutes ago, pt 2.0 said:

 

 

p.s. Inače, ono što u Tabloidu možeš da nadješ o par firmi u vezi sa mojom profesijom je sve od A do Š istina.

Ja našao danas lep teksto o IT-ju i pranju para... Tehnički, tačno poprilično, ali nisu dobro razdvojeni klanovi u priči...

Link to comment
2 hours ago, pacey defender said:

Tapušković mu je advokat, voleo bih da nam iskusniji kažu da li to pomaže da razumemo kontekst.

+1

Link to comment
3 hours ago, pacey defender said:

 

Definišimo "sve". 

 

Tapušković mu je advokat, voleo bih da nam iskusniji kažu da li to pomaže da razumemo kontekst. 

 

 

meni se čini da je vlast krenula sa kontrolom štete tako što će sav teret zločina prebaciti na neke niže likove, velju nevolju ili prljavog policajca a da će se slina, hrkalovićka i ostali izvući jer previše znaju.

 

e, policajac nam kaže da i on ponešto zna i da ne pristaje na tu igru.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Znači, ne zna se ni gde je umro, ni kad tačno ni kako? 

I niko se nije ni setio da se oprosti od njega bar na društvenim mrežama? :unsure:

Edited by mraki
Link to comment
9 hours ago, radisa said:

Navodno je viđan po Čikakgu....

 

I navodno je ulagao pare za AV, po USA... Ceo sukob sa AV je, isto tako, moguće bio fingiran...

 

Ovo kao prica o Bozi zvanom Pub

 

Btw. da nije ovo Slinin odgovor na napade, tipa daj da malo vadimo lesheve iz ormana valja se

Edited by Caligula
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...