Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

pa i jeste falsifikat, misim potpis je evidentno falsifikovan i zbog toga nije prihaćen na suđenju kao dokaz

 

ima neki thread na tw al sad ne mogu da ga nađem

 

komplikovanija je priča

Link to comment

meni isto lici na falsifikat potpisa: s nije napisano iz jednog poteza, vec ima dva neprirodna i ostra ugla, prelaz izmedji t i j se vidi da je uvezbavan, ali nedovoljno, ima dole gde se vidi da je zastanuto, pa je tu mastilo malo jace i onda na gore tri kriminalno losa ugla, pa opet zastoj kad krece j na dole i tu se vidi udebljanje, z je napisano odjednom, ali ofrlje, pa visi lici na 3, a i nekako mi se estetski ne uklapa u ostatak

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, renne said:

prvo je gerila objavio

eno ga bizon blokira sve redom i ubeđuje da je falsifikat

gerila objavio ihaj josh od kad.

 

glede potpisa (1) nemojte zaboraviti da visoka dokumenta danas potpisuju praktichno nepismeni ljudi (2) ce vidimo :hihi:

  • +1 3
Link to comment
57 minutes ago, ultra plasticni said:

meni isto lici na falsifikat potpisa

poenta je da su oni, tačnije onaj vujisić koji se vodi kao nestao u akciji imali pristup pečatu i da su tako napravili ovaj dokument

 

a evo i deo krikovig teksta

IMG_7354.thumb.jpeg.14427d95d8448d962cf53caac47e0420.jpeg

 

 

gerila je dobio dokument od nekoga(zašto ne i od 🦬) i sad pomera stative po tviteru

 

meni bi pravo pitanje bilo odakle njemu taj dokument

:fantom:

 

 

a evo i celog krikovog teksta o vujisiću(sovi)

tragovima sove

Link to comment
31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

gerila je dobio dokument od nekoga(zašto ne i od 🦬) i sad pomera stative po tviteru

 

meni bi pravo pitanje bilo odakle njemu taj dokument

:fantom:

 

I Marinika je dobila informacije o Palmi i Telekomu od nekoga, prodje dve godine i nikom nista ni u jednom smeru (ni optuznice ni kontratuzbe, optuziti nekoga javno za pedofiliju isto nije mala stvar).

 

Ovo deluje kao ozbiljnija prica sa jos zeceva u sesiru, bas me briga za Mrkijeve motive ako npr. 7 dana pred izbore stvarno isporuci bombu 2 minuta sa rampe.

 

Link to comment
Quote

Zvezdan Terzić oslobođen optužbi

Viši sud u Beogradu oslobodio je generalnog direktora Crvene Zvezde Zvezdana Terzića optužbi za zloupotrebe u vezi sa transferima bivših igrača OFK Beograda.

 

Quote

Ovo je prvostepena presuda na koju tužilaštvo i odbrana imaju pravo da ulože žalbu Apelacionim sudu u Beogradu.

Terzić je oslobođen optužbe da je zloupotrebom položaja od prodaje fudbalera Branislava Ivanovića protivpravno prisvojio novac, dok su optužbe za zloupotrebe od prodaja fudbalera Vanje Grubača i Srđana Stanića ranije zastarele.

 

Quote

Njegov saradnik Dražen Podunavac je takođe oslobođen optužbe.

 

Nick Jonas Wow GIF by Jonas Brothers

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...