Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

1 minute ago, Frank Pembleton said:

Jbte ali koliki je ovo skandal i sranje...
Pri tom imaš "sve" i materijalne dokaze i inspektore/službenike koji hoće da svedoče i na kraju će biti...ništa.
Nadam se da sam u krivu.



....shiit has hit the fan.

Ne pratim skupštinu, ne znam, jer mu spominju u raspravi ovo?

 

Samo ovaj tekst uz svedočenje relevantnih likova bi u normalnim zemljama bio dovoljan da Gašić, u najmanju ruku, ode sa položaja ministra, a varovatno i da zaglavi robiju... Dobro, u normalnim zemljama, BIA ne bi uzgajala travu, ali tu je negde poenta...

  • +1 1
Link to comment
Quote

„Ako imate 65.000 biljaka koje daju oko 220 tona skanka, pomnožite sa tri do četiri hiljade evra po kilogramu, koliko se kreće njegova cena na tržištu, pa vidite kolika je zarada“, rekao je Mitić navodeći da mu je Koluvija pokazao i dodatni deo zemlje koju je planirao da kupi. 

 

Skoro 1 milijarda, samo od toga

Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Ne pratim skupštinu, ne znam, jer mu spominju u raspravi ovo?

 

Samo ovaj tekst uz svedočenje relevantnih likova bi u normalnim zemljama bio dovoljan da Gašić, u najmanju ruku, ode sa položaja ministra, a varovatno i da zaglavi robiju... Dobro, u normalnim zemljama, BIA ne bi uzgajala travu, ali tu je negde poenta...

 

Odgovorio je Gasic na te optuzbe optuzujuci policajca da je kriminalac i lazov.

 

Case closed..

Link to comment
On 16. 6. 2023. at 14:46, vememah said:

 

 

 

Pravo pitanje je zasto N1 i Nova ne bruje o ovome na sav glas? Ili su idioti ili i tu postoji dogovor da se ipak ne dozvoli da slucajno neko vidjeniji iz sadasnje vlasti zavrsi u zatvoru. 

 

Svaka cast momcima iz ovog odelenja ali ne bio im u kozi. Jebeni tuzilac se ponasa kao da je advokat odbrane, sudija ne deluje nista bolje, salju ih na tone poligrafa ko da su oni optuzeni, BIA, VBA, ministri i precednik su ugrozeni ovim i rade im o glavi kao i sama njihova policija... jebeno neverovatno. I sta rade N1 i Nova? Objave tu vest na nekoj petoj strani :dry:

  • +1 5
Link to comment

Ne znam kako se meri brujanje, ali su i N1 i Nova pisali dosta o celom slucaju ovih dana (clanci su bili istaknuti medju glavnim vestima) , i pokrivali i u info emisijama.

  • +1 3
Link to comment

@Shan Jan jesi li ti gledao dnevnik N1?

a emisije nova s? BRUJI O TOME.

vest je i na portalu bila prva, ali shitstorm u srbiji je toliki da vesti padaju jer ih prekrivaju nove, jezivije.

 

ono o čemu bi trebalo da se bruji jeste zašto RTS nema emisiju o tome, odnosno zašto praktično ne izveštava o tome.

 

a ti momci su :heart:

edit.

njih u ovom trenutku možemo samo mi da zaštitimo - zasipanjem prostora društvenih mreža pitanjima i komentarima o tome. 

Edited by pt 2.0
  • +1 7
Link to comment

meni jeninteresantnanjedna druga vest.

pojavile su se spekulacije da je neko iz tzv kavackog klana ucestvovao u ubistvu olivera ivanovica. ( sky transkripti)

ovde je velika afera oko umesanosti pravosudnih organa na vrhu i visokih policijskih funkcionera oko volsebnog pustanja u crnu goru koljaca belivuka i miskovica koji su optuzeni da su ubili i iskasapili  nekoliko clanova suparnickog klana.

izgleda da su oni razmenjivali ubice.

narafski ti klanovi su bili zasticeni sa samog vrha drzave i ovde i tamo.

Link to comment

Izvinjavam se sto sam prenaglo optuzio N1 i Novu. Nisam video tu vest kod njih juce na naslovnicima i odmah potrcao da donesem zakljucak.

 

To na stranu, znam da ima afera koliko hoces ali samo kad bi se na ovu fokusirali i da je ne ispustaju to bi moglo da srusi dobar deo mafije na vlasti. Jebeno sve poluge vlasti i svi aparati sile i prisluskivanja su ukljuceni u ovo. 

Link to comment

Oni kao da su sve sto je ostalo od drzave, bez obzira sto su institucija u vidu pojedinaca/sluzbenika.

 

Imamo njih a sa druge strane je covek, isto pojedinac, ali zvanican, sto se hvali kako je uspeo da spoji nekoliko najvisih funkcija za kratko vreme, sto je jedna od najcudnijih izjava u skupstini, od nekog ministra.

 

Zato i cuti uglavnom, svaki put kada nesto kaze sef ostari deset godina

 

Jel bila ova tema u utisku ikada?

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...