Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

2 minutes ago, villiem said:

Oni kao da su sve sto je ostalo od drzave, bez obzira sto su institucija u vidu pojedinaca/sluzbenika.

 

Imamo njih a sa druge strane je covek, isto pojedinac, ali zvanican, sto se hvali kako je uspeo da spoji nekoliko najvisih funkcija za kratko vreme, sto je jedna od najcudnijih izjava u skupstini, od nekog ministra.

 

Zato i cuti uglavnom, svaki put kada nesto kaze sef ostari deset godina

 

Jel bila ova tema u utisku ikada?

 

 

bila je za mene najjača emisija kad su gostovali stevan dojčinović, aleksandar đorđević i branko čečen (birn, krik i cins). oni su tada dosta toga razobličili. bilo je mučnih pauza ćutanja, koliko je bilo jasno šta nam se događa

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

A postoji li neki info sta se desava na Jovanjici trenutno...radi li to tamo, gaji li se sta ? 

 

Tamo sam bio dva puta u vreme dok je bila samo farma organskog povrca (mislim sipak bila, sve su uvozili iz Grcke) i nisam mogao ni iz daleka da pretpostavim sta se tamo desava.

Link to comment
2 minutes ago, slepa živana said:

bila je za mene najjača emisija kad su gostovali stevan dojčinović, aleksandar đorđević i branko čečen (birn, krik i cins). oni su tada dosta toga razobličili. bilo je mučnih pauza ćutanja, koliko je bilo jasno šta nam se događa

 

Pretpostavljam da su ljudi ograniceni sa onim sta smeju da kazu na temu sada, da ne remete istrazni postupak. Znaci ako se drze zakona i postuju sudstvo kao sto su policajci uostalom radili svoj posao, tema nije toliko aktuelna, sto je valjda uslov za goste, pa sada nema dovoljno informacija da se tema ponovi kao nova emisija, a sto bi trebalo da se uradi. Nije aktulno na rtsu npr, sto je neko primetio, ne znam gde bi drugde moglo da se prica, sem na mrezama a to nije dovoljno.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, villiem said:

 

Pretpostavljam da su ljudi ograniceni sa onim sta smeju da kazu na temu sada, da ne remete istrazni postupak. Znaci ako se drze zakona i postuju sudstvo kao sto su policajci uostalom radili svoj posao, tema nije toliko aktuelna, sto je valjda uslov za goste, pa sada nema dovoljno informacija da se tema ponovi kao nova emisija, a sto bi trebalo da se uradi. Nije aktulno na rtsu npr, sto je neko primetio, ne znam gde bi drugde moglo da se prica, sem na mrezama a to nije dovoljno.

pa mogla bi sad da dovede anu novaković, ona prati suđenje... i npr. aleksandra đorđevića i nekog iz pravosuđa... al kao što kaže pt, zasuti smo sranjima, ne može da se postigne, poplave, ovaj pravi na kosovu haos, protesti... ne može da se postigne sve. možda sledeće nedelje, ako do tada ne ispadne još neki kostur iz ormana.

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, SNARC said:

A postoji li neki info sta se desava na Jovanjici trenutno...radi li to tamo, gaji li se sta ? 

Bila je informacija sad ovih dana, povezano sa svedočenjem inspektora, da je vrlo neobično to što se ti zasadi marihuane nisu uništili odmah.

Obrazloženje postupajućeg sudije je, kako se navodi, bilo: “Pa nećemo valjda ljudima da pravimo štetu.”

Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

Bila je informacija sad ovih dana, povezano sa svedočenjem inspektora, da je vrlo neobično to što se ti zasadi marihuane nisu uništili odmah.

Obrazloženje postupajućeg sudije je, kako se navodi, bilo: “Pa nećemo valjda ljudima da pravimo štetu.”

Bio na hrtu jedan jak udbaš, objasnio kako služba i droga rade od 45.

Poprilično argumentovano i logično, ne možeš dobiti keš i opravdati ga za potrebe finansiranja doušnika, saradnika i black ops. 

Naravno, ovi to dižu na viši/niži nivo svojim čiberizmom, glupošću i ugrađivanjem u sve što može.

Mislim da je ovo samo dokaz koliko su pokvarili sistem. 

Link to comment
5 hours ago, Zaboravan said:

Bio na hrtu jedan jak udbaš, objasnio kako služba i droga rade od 45.

Poprilično argumentovano i logično, ne možeš dobiti keš i opravdati ga za potrebe finansiranja doušnika, saradnika i black ops. 

Naravno, ovi to dižu na viši/niži nivo svojim čiberizmom, glupošću i ugrađivanjem u sve što može.

Mislim da je ovo samo dokaz koliko su pokvarili sistem. 

kako se zove taj cika sa hrta?

Link to comment
18 minutes ago, Miki_belavista said:

kako se zove taj cika sa hrta?

Nemam pojma, matori neki ex general.. Valjda priča bila o onoj dvojici što su ubili nekog ustašu u Nemačkoj pa zaglavili robiju, te se dotakli i ove teme.

Link to comment
На крају пише да је текст из времена…

I ja sam se iznenadio, taman razmišljam "kakvo smeće od teksta, pogotovo u odnosu na onaj u Vremenu"



....shiit has hit the fan.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...