Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

2 hours ago, slepa živana said:

bila je jelena zorić sinoć gošća u pregledu dana na new max adria, pa je to sve ispričala...

i dodala da je Koluvija zvao Batu Gasica licno... sto toletoidi naravno ne objavljuju.

 

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/jelena-zoric-bratislav-gasic-bio-u-kontaktu-sa-predragom-koluvijom/

 

„Ko ima najveći interes da se sve odvede u drugom smeru? Prvo se zataškavalo, a onda je postavljeno pitanje da li je Koluvija tokom hapšenja zvao Andreja Vučića. Kao da je neko podmetnuo to pitanje opoziciji.

 

Kao da je došlo od bivšeg šefa beogradskog centra BIA, Mirka Škera, koji je bio i zadužen za praćenje opozicije. To je za njih bila savršena zavesa. Andreja Vučića nema u Jovanjici, ali taj spin najviše odgovara službi, jer njih niko ne spominje dok se pominje ime Andreja Vučića.

 

Neko je imao interes da ga ima, a to nije samo opozicija.

 

Dolazimo do informacije da je Bratislav Gašić bio u kontaktu sa vlasnikom Jovanjice, Koluvijom. Pa ko je Gašiću radio bezbednosnu procenu, pa je on godinu i duže bio u telefonskom kontaktu sa Koluvijom. Ako to nije tačno, neka me Gašić tuži, pa neka se ponovo veštače Koluvijini telefoni. Ali ne da me tuži, pa da ne dolazi na suđenja“, objašnjava novinarka Jelena Zorić.

 

Edited by Milosh76
  • Hvala 1
Link to comment
bila je jelena zorić sinoć gošća u pregledu dana na new max adria, pa je to sve ispričala...
ona više nije novinar insajdera? predstavljaju je kao novinarku vremena i birna...

I meni to upalo u oči...
Kakvo bre Vreme sad?
O jbte...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:


I meni to upalo u oči...
Kakvo bre Vreme sad?
O jbte...

U najnovijem broju njen tekst o insp. Milenkoviću. Iznenadio se i ja. Nije na spisku redakcije, potpisana samo sa imenom i prezimenom, ne piše BIRN kao kad su drugi iz te ekipe pisali.

Edited by Zabalujev
Link to comment

Ne znam da li ovo ovde

Tamara Ecclestone heist: Serbia refuses to extradite £26m raid suspect https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-59227997

The extradition from Serbia of a wanted man accused of one of the biggest burglaries in English legal history was refused, the BBC has found.

—-

Known to the Met Police as Daniel Vukovic he is said to have led a series of burglaries on the luxury homes of three celebrities in December 2019.

—-

The extradition was refused on 15 July by a High Court in Belgrade, court documents show.

—-

Details in the document say "Ljubomir Romanov" is a "legal resident" of Serbia and therefore the legal basis for extradition was not met.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

To sigurno misliš u odnosu na ona vremena kad su za Vreme pisali giganti poput Ljilje Smajlović, Petra Lukovića, Nenada Lj. Stefanovića i Zorana Stanojevića?

  • +1 1
Link to comment

Pa malo je verovatno da postoji neko sa dozvolom da napravi spin sa tim imenom neposredno po hapsenju. Spasavanje kredibiliteta ima smisla samo je ovo udaranje malog cavla ogromnim cekicem, i to sve dok se ne zna koliko ce izaci na svetlost dana. 

Link to comment
To sigurno misliš u odnosu na ona vremena kad su za Vreme pisali giganti poput Ljilje Smajlović, Petra Lukovića, Nenada Lj. Stefanovića i Zorana Stanojevića?

Mislim na bilo koji medij na kome je Zorićka tretirana kao istaknut novinar.
U stvari kao član redakcije.
A lepo si izdvojio ove. Lepo je da ti oni prvi padnu na pamet kod Vremena
Što se tiče zanata i tehnički iznad nje su daleko, a etički i su tu negde...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...