Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

3 hours ago, Milosh76 said:

 

 

Zasad nije poznato kako je moguće da se Prelić uopšte nalazi na slobodi, s obzirom da je, nakon višegodišnjeg bekstva, uhapšen 2013., te se postavlja pitanja kako je moguće da je ranije izašao iz zatvora.

 

 

 

Kazna Preliću potom je preinačena na 12 godina, a zatim i na 10, i to 2018. godine.

 

 

 

 

 

Kakvi mozgovi rade ove vesti. Uhapšen 2013. kazna 10 godina. Kad odležiš 2 trećine kazne možeš da ideš napolje. 

  • -1 1
Link to comment

Naravno da ne možeš automatski da ideš napolje. Svega oko 20% osuđenika dobije taj uslov posle odslužene dve trećine kazne u Srbiji. Jedan od uslova je da se osnovano može očekivati da nećeš počiniti neko delo u toj preostaloj trećini, a za ovog novine pišu da se vraća na čelo huliganske grupe. 

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, Heaviside said:

Naravno da ne možeš automatski da ideš napolje. Svega oko 20% osuđenika dobije taj uslov posle odslužene dve trećine kazne u Srbiji. Jedan od uslova je da se osnovano može očekivati da nećeš počiniti neko delo u toj preostaloj trećini, a za ovog novine pišu da se vraća na čelo huliganske grupe. 

 

Pa gde sam ja napisao da ideš automatski? Ovaj konkretno je svaki vikend napolju ima jedno bar godinu dana. 

Link to comment

Па суштина је у чуђењу како је могуће да је добио условни отпуст а не да ли је условни отпуст уопште теоретски могућ. Наравно да је могућ, и наравно да није требало да га добије. Отуда и питање како је могуће.

  • +1 3
Link to comment
 
Pa gde sam ja napisao da ideš automatski? Ovaj konkretno je svaki vikend napolju ima jedno bar godinu dana. 
Sad se ti vadi. Naravno da on može da preda zahtev, no osnovno je pitanje zašto mu je odobreno.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Pa odobreno je zato sto su svi u sprezi sa kriminalcima/huliganima, koji im uvek dobro dodju. Jos kad se setim prica kako je Taton "sam pao", kako je sve bila "zavera jer nisu mogli biti u isto vreme na dva razlicita mesta" i ostale gluposti. I sad ce da "preuzme tribinu" i ispunjava zadatke. Sta je tu cudno? Samo nova radna smena.

  • +1 1
Link to comment

Slobodan Medic osudjen 2007 na 20 godina kao komadant Skorpionen pogine u saobracajci 2014 godine dok je uzivao u slobodnom vikendu.Jos malo down the memory lane Imamo drazesnoga Joju clana Makinog Murder inc.koji je osudjen bio na 10god,pa ga uhapsilo u RS nakon dve tri god.lezanja.Sta je trazio na slobodi?

Link to comment

Jbt, došli smo do toga da Brkić ima infoe pre regularnih medija, koje regularni mediji posle prepisuju...

 

Ova žena je pre mesec dana dala intrvju Peci Popviću u nekoj oskurnoj youtube emisjii, i Tabloid je to objavio... Mučan intervju,...

 

I sad N1 piše isto...

 

On 5.6.2021. at 9:54, radisa said:

Jel neko citao poslednji tabloid?

 

Ima interesantan intervju majke nekog mladića, koji je trenirao boks, živeo kod Pane u stekovima, menjao automobile, išao na SNS mitinge i nadjen ubijen, u plitkom grobu... 

 

 

 

 

Link to comment
6 hours ago, radisa said:

Jbt, došli smo do toga da Brkić ima infoe pre regularnih medija, koje regularni mediji posle prepisuju...

 

Ova žena je pre mesec dana dala intrvju Peci Popviću u nekoj oskurnoj youtube emisjii, i Tabloid je to objavio... Mučan intervju,...

 

I sad N1 piše isto...

 

 

Sramim se priznati ali čitam ja, kao što rekoh, omiljena zabava mi je pogađanje kojih 50% magazina™ je istina a kojih 50% maliganska bulažnjenja Milovanova...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...