Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

17 minutes ago, Jozef K. said:

Nije mi jasno. Misliš da je prvi cilj bio da izmlate i potisnu Belivuk bandu, a da je vlasništvo nad tim lokalima sporedna stvar?

ovima koji su išli da mlate po lokalima i da rabijaju da

 

a poruka vlasnicima je poslata od strane onih koji su aminovali šenlučenje na reci tog dana

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, Jozef K. said:

Nije mi jasno. Misliš da je prvi cilj bio da izmlate i potisnu Belivuk bandu, a da je vlasništvo nad tim lokalima sporedna stvar?

belivukova banda je tu ako postoji potpuno sekundarna

prioritet je slanje poruke vlasnicima lokala (i ne samo tih lokala)

moguce da su usput i zamenjene uloge na tom tabadzijskom nivou, ali to je ionako potrosna roba

 

ali oept, zanemaruje se, a niakako nije nebitno vucicu, nejgovi glasaci uz televizore su videli celicnu pesnicu vucica, aleksandra vulina kako sa srpskom milicijom uspesno privodi huligane redu

 

to sto mi znamo da je to predstava za javnost, da su ti nesrecnici samo instrument, a oni iole bitniji i iz tog sveta uopste nisu ni bili blizu toga je nesto sasvim drugo

a posto nas je ocigledno i premalo, moze se reci i da je irelevantno

  • +1 1
Link to comment

Ode bdp...



Slovenačka policija uhapsila je više desetina članova slovenačkog ogranka kavačkog klana, kojem je "centrala" u Crnoj Gori, a deluje u Srbiji i više drugih država, objavio je mariborski list "Večer" koji se poziva na izvore u policiji.
Link to comment

Čije su ovo u Topoli našli?

 

Spoiler

prilikom pretresa kuće i drugih prostorija koje je osumnjičeni koristio u okolini Topole, pored zasada marihuane, težine 160 kilograma, pronađeno je i tri kilograma suve marihuane, koja je, kako se sumnja, bila namenjena daljoj prodaji.

 

Pored Jovanjice i Gakova jel bila još koja ovako velika?

Edited by desboj
Link to comment

Eee, a šta je Đilas radio? A šesto petsto sedamsto miliona, ćutimo, m?

 

Za to vreme naprdne horde skakavaca zgrću milijarde. 

Ooo, narode moj!

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Pljačka godine: Kako je SNS od Petrića napravio milijardera
 

 

koliko se secam ovaj promist je na vestackom djubrivu i prakticnom monopolu na uvoz napravio imperiju. fabrika u pancevu bila prodata litvancima koji su glavni deo postrojenja `tajno` (cini mi se da je bila kompozicija od 20-ak vagona) izvezli iz srbije. kombinaciju je imao sa ekipom iz agencije za privatizaciju + ces mejkon + ds, logican razvojni put je da je sada jedan od sns uspesnih privrednika. 

Link to comment
On 13.4.2021. at 16:03, kud u maglu Simoviću said:

 

ako znate odakle je fk radnik proglašavan vas za moderatorke na sportu

 

:happy:

Ima Radnik koji cak I podario jednog reprezentativca SFRJ u fudbalu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...