Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Kako nikom nije palo na pamet da je opcija i to da je ovom davljeniku stavljen izbor da bira ili samo on da strada i to od "svoje ruke", ili će mu možda i porodicu snaći nešto gore u paketu sa njim. Zaigrao se u igri bez dovoljno aduta za opstanak, i gotovo.. Kako beše Romel završio posle neuspelog atentata na Hitlera, sa ponudom ili se sam ubij, ili ćemo mi da ti sudimo, i opet te nema...

Edited by Miguel
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

dijete bi se moralo naci u ostavini, osim ako je ovaj testamentom sve namijenio roditeljima ili ako nema nigdje nista, sto nije realno


Ko zna sta se tu izdesavalo, zena bira ispravno da stiti svoje dete. Treba ih ostaviti na miru, bezbednosti radi, i istrazivati drugim kanalima.

  • +1 7
Link to comment
4 minutes ago, Moonwalker said:


Ko zna sta se tu izdesavalo, zena bira ispravno da stiti svoje dete. Treba ih ostaviti na miru, bezbednosti radi, i istrazivati drugim kanalima.

 

 

kazem u smislu da bi tim putem dijete i zena (ako je dijete maloljetno) bili obavjesteni o smrti

Link to comment

@SNARC Ne radi se o materijalnom, nego o fizickoj bezbednosti.
To je prosto mafija. Kakva sredstva i metode ima pojedinac da se zastiti kad mu se nakace. Ne verujem da su oni birali da se nadju u tom sosu. I jos nesto, pre bih kozu pustila da cuva kupus nego ovom da pazi na nekog.

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

 

kazem u smislu da bi tim putem dijete i zena (ako je dijete maloljetno) bili obavjesteni o smrti


Mozda su i znali drze niski profil. Samo im fali tabloidno razvlacenje.

Link to comment

Ma za porodicu je jasno, ali ceo slučaj baš mnogo smrdi, sve više iz dana u dan.

 

edit: @gospa buba neko na prethodnim stranama reče da je vrlo kontroverzni hrvatski novinar u pitanju

Edited by mraki
Link to comment
4 minutes ago, Moonwalker said:

@SNARC Ne radi se o materijalnom, nego o fizickoj bezbednosti.
To je prosto mafija. Kakva sredstva i metode ima pojedinac da se zastiti kad mu se nakace. Ne verujem da su oni birali da se nadju u tom sosu. I jos nesto, pre bih kozu pustila da cuva kupus nego ovom da pazi na nekog.

 

Ja sam mislio i na fizicku i na materijalnu bezbednost. Verovali su da su zavrsili sa njim i gotovo.

 

Inace..ako je bio pametan kao sto vele svi, morao je da zna da se sa ovim govedom ne hvata u kolo. Sa ljigavcima se ne seda za isti sto niti jede burek u istoj pekari. Nisam bio najbolji student generacije na pravnom pa opet toliko znam. Zato i zivim mirno.

 

Link to comment

Ovo će se zataškati po najinormalnijom fazonu. Ignorisace dve-tri nedelje i klasična srpska javnost se neće više ni sećati. Jebi nas picodercu iz bureta!

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, SNARC said:

Inace..ako je bio pametan kao sto vele svi, morao je da zna da se sa ovim govedom ne hvata u kolo. Sa ljigavcima se ne seda za isti sto niti jede burek u istoj pekari. Nisam bio najbolji student generacije na pravnom pa opet toliko znam. Zato i zivim mirno.

 



Razumem ja tebe. Biti jako inteligentan ne znaci i biti ono pametan i realan za svaki dan. Posebno kad uhvati golema ambicija i neizdrz. I jos nesto, da li je to bioloski ne znam, ali deo vrlo samouverenih muskaraca je sklon da podceni opasnost. Kad shvati obicno bude kasno. Neka moja opservacija, pri cemu sam ja po prirodi risk taker.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, SNARC said:

 

 

 

Pogledacu kad uspavam dete..Zahvalnost onome ko se zezne da preprica

 

Karići i iznošenje para iz zemlje i ko upravlja tim parama... I kako su povučene optužnice protiv Karića... I to imju u EU, isto, dostavili im Domagoj i Cvijan... Sve skenirana dokumentacija...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...