Jump to content
IGNORED

Euroleague 2016/17 - prvi put liga!


cvrlle

Euroleague 16/17  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 938
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    51

  • Zli Gli

    45

  • bradilko

    45

  • cvrlle

    44

Top Posters In This Topic

Iz nekog razloga mi je Doncic ekstremno antipatican, valjda zato sto igra u Realu pa je u startu u losoj poziciji, ali kako je malopre odradio neku magiju kroz noge pa polaganje... :Hail:

Link to comment

De njega nadje brate Zli, jedini lik tamo (osim mozda Kerola) koji cuti, igra i ne skace na sudije.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Iz nekog razloga mi je Doncic ekstremno antipatican, valjda zato sto igra u Realu pa je u startu u losoj poziciji, ali kako je malopre odradio neku magiju kroz noge pa polaganje... :Hail:

 

Link to comment

De njega nadje brate Zli, jedini lik tamo (osim mozda Kerola) koji cuti, igra i ne skace na sudije.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

 

Ma lupam, decko deluje sasvim prizemno, ali zasto jebeni Real...

Link to comment

Ma lupam, decko deluje sasvim prizemno, ali zasto jebeni Real...

Zato što sad može de mu duša ište... :misko:

Sa druge strane pretpostavljam da ni on, porodica, menadžer pa i i Laso nisu mogli da sanjaju da će dečkonja ovako ekspresno i sa lakoćom krenuti da isporučuje sirovi kvalitet u najjačoj konkurenciji na kontinentu.

Kako li je sada loše Borišinom striki dok gleda ovaj klip ulaza uz dribling i polaganje na gornju ivicu table...

To treneri ne smeju da prikazuju mladim igračima...to se ne da navežbati na treningu...to samo dođe kad treba.

Edited by Musky
Link to comment

ti imas jako sumnjiv ukus

Sto, samo ne podnosim CSKA, Real i Turke... Teodosic mi je bio pre ok, kod ovih postao ogavan, itd itd. Kao u fuzbalu Mancester Junajted i Real, mrzim bogate i taj rad.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Iz nekog razloga mi je Doncic ekstremno antipatican, valjda zato sto igra u Realu pa je u startu u losoj poziciji, ali kako je malopre odradio neku magiju kroz noge pa polaganje... :Hail:

Jedini mu je problem što igra u Realu i malo nekad baca na Mesija u faci, a veliki plus je što je Ciganin.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...