Jump to content
IGNORED

Euroleague 2016/17 - prvi put liga!


cvrlle

Euroleague 16/17  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ko je bre ovaj Paskolo? Kako ja tog cara nisam video ranije.

 

legenda trenta, meni omiljeog tima iz italijanske druge lige. on i brandon triche sa syracusea su bili najbolji igraci, uveli su tim u prvu ligu.

Link to comment
  • Replies 938
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    51

  • Zli Gli

    45

  • bradilko

    45

  • cvrlle

    44

Top Posters In This Topic

-1

 

zvezda juri home court advantage, sta nas briga za tursku i nemacku sirotinju.

 

steta sto dobise oni robijini kanarinci. mogli smo vec da se poravnamo u tom home court advantage-u sa njima

Link to comment

Bolje oni nego Oly.

Ne slazem se. Dobili smo Fener jedan mec pa se zaboravlja kako u proseku izgledamo protiv njih. Protv Olija smo pogubili sve meceve, ali bar smo uvek bili donekle u utakmici. i generalno su jaca ekipa, ne znam zasto bi nam bili bolji protivnik.

Link to comment

Fener je bolja ekipa, ali protiv Olimpijakosa defakto gubimo prednost domaceg terena protiv ekipe koja je slicna nama, ali sa igracima kvalitetnijim za klasu.

to jeste tacno. ali nije i presudno za ovu ekipu.

 

a to sto smo slicne ekipe moze i njima da bude problem, ne samo nama. a i fener je u punoj formi defanzivno mnogo jaci od olimpijakosa (a znace oni da dostignu tu formu na vreme)

Link to comment

Ne slazem se. Dobili smo Fener jedan mec pa se zaboravlja kako u proseku izgledamo protiv njih. Protv Olija smo pogubili sve meceve, ali bar smo uvek bili donekle u utakmici. i generalno su jaca ekipa, ne znam zasto bi nam bili bolji protivnik.

Neko fino napisa ovih dana - Oly je Zvezda na steroidima. Nama više odgovaraju ekipe čija forca je napad a ne odbrana. Njih lakše uvedemo u loš ritam, nateramo ih da igraju drugačije nego što su navikle. Sem toga, zahvaljujući uzajamnom pipkanju navijača, protiv Olija ne bismo imali prednosti koje nam daje domaći teren.

 

Jak je i Fener, niko to ne spori.

Link to comment

Ova Baskonija je prilicna divljina u odbrani. Polovina njihovih igraca redovno ozbiljno rizikuje poene u pokusaju da ukradu loptu koju ne moraju da kradu. Dosta lakih poena (ili prekrsaja koji kasnije lako postanu poeni) primaju na taj nacin. Zamisljam Radonjica kako gleda ovo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...