Jump to content
IGNORED

Euroleague 2016/17 - prvi put liga!


cvrlle

Euroleague 16/17  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

I Efes i Darusafaka i Barselona ispusili.  :0.6:

 

jbt sve nam se poklapa, i tako vec nekoliko kola, mada naravno najbolje nam se poklapaju™ nase pobede. izgleda da ce 15 pobeda biti dovoljno za plej of.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 938
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    51

  • Zli Gli

    45

  • bradilko

    45

  • cvrlle

    44

Top Posters In This Topic

i ja sam za real najvise, ali za real mi moramo da budemo 7-8 a ne 2-3  :lolol:

+1

 

...sa osvrtom isključivo na njihovu trenutnu igru i pored skora 15-5...

teško da ikog iz gornje priče možemo bolje da ,,pripremimo".

dok je ljulj na parketu dončić blista u punoj snazi a povremeno i kerol odradi svoje...

čim odmore ljulja svi pogubljeni...kao i kada se unervozio zbog dosuđene tehničke.

 

armani sinoć jednostavno nije imao ni trenera ni pleja koji su u stanju

da mukotrpno izgrbačenu prednost finiširaju hepi endom.

bilo i biće ovakvih tekmi...milina kada možeš vikendicu da staviš na to da bi zvezda ovo rešila u 4 od 5 pokušaja.

Edited by Musky
Link to comment

Jesmo mi sad jaki i igramo bolje nego ikad ali malo se preteruje, ispada da bismo rutinski resili Real i Olimpijakos, sa Fenerom tu i tamo... Realno je plejof skroz druga kosarka, i dalje su oni svi mnogo namazaniji od nas, sudije bi ih verovatno pogurale kad zatreba, manje bi im drhtale ruke nego nama jer imaju iskusnije igrace, a u krajnjem slucaju su i dalje kvalitetniji. Ja licno bi' najvise voleo da budemo cetvrti a Fener peti pa da se s njima koljemo, imali bi jednake sanse kao protiv Reala i Olimpijakosa ali bi najveci gust bio izbaciti Robiju nekim trikovima, sto je ruznije moguce.

Link to comment

Jesmo mi sad jaki i igramo bolje nego ikad ali malo se preteruje, ispada da bismo rutinski resili Real i Olimpijakos, sa Fenerom tu i tamo...

 

...milina kada možeš vikendicu da staviš na to da bi zvezda ovo rešila u 4 od 5 pokušaja.

 

vikendica je bila u priči samo za ta zadnja dva minuta...

Armanci da su ih još 5 puta ponovili, ne bi mogli trapavije da odigraju...

a sve u prilog priči o Zvezdinim završnicama nekad i sad.

Edited by Musky
Link to comment

Jos jace je sto su zbog Weemsa odjebali Lengforda, mada sumnjam da bi i tada ispunili ocekivanja. I Lengford je trosadzija lopti, samo sigurno ne bi bio ovakav raspad kao Weems.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...