Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

 
Ovo kao treba da bude duhovito? Koliko ima godina autor, trinaest? Kod nas svak' misli za sebe da je još uvijek neotkriveni Luis CK laugh.png
Hahah bukvalno sta je ovo, ovo je nekome u sridu hjooj

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Mark Rothko said:

Izgleda da nekima nije legao tekst iz ko zna kakvih razloga.

 

Meni Boško baš duhovit. Inače odličan kolumnista, savet da pročitate i starije tekstove.

 

 

 

Daj jbt, Vujošević je bio duhovit, ali sa stilom, suptilno, duhovit čak bi i etimološki se moglo podvesti kad ima duha, ovo je nivo seoskih ekskurzija iz prošlog vijeka. "Ljud" jednina od "ljudi", ono fazon "od malih nogu a vidi kolike su mi sad", "tri debela nemca" i te fore. 

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

 

Daj jbt, Vujošević je bio duhovit, ali sa stilom, suptilno, duhovit čak bi i etimološki se moglo podvesti kad ima duha, ovo je nivo seoskih ekskurzija iz prošlog vijeka. "Ljud" jednina od "ljudi", ono fazon "od malih nogu a vidi kolike su mi sad", "tri debela nemca" i te fore. 

 

 

Vidiš kako je opušteni shvatio, ali mu opet humor nije legao. Previše je klubaški stegnut.

 

Njemu verovatno nije ni Dule duhovit.

 

Link to comment

greska je sto ga citaju pogresno - kao kad nekog analizirate kako seljacki™ zavija umesto da se skoncetrise na ono sta taj ima da kaze - a bosko ima sta da kaze jer je upucen u te stvari

A i ova fora da ako ojaca partizan limariju je carska

Link to comment

bosko djokic nova meta ppp cigana, ko da je reko ne znam ti sta, a ne opljuno malo covica

 

jednom su vecerali bosko, vesna i nebojsa. vesna pocela da objasnjava kako bi fmp trebao da igra, on joj rekao i ja znam da jedem dobro, ali ne znam da kuvam. sutra dobio otkaz

Link to comment

O jbt, ne može čovjek reći da su mu neke šale sranje a da odma' ne bude da je branilac Čovića. Jebe mi se i za Đokića i za Čovića, ali ova "kolumna" je nivo VII osnovne. 

Link to comment

.

40 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

dzile tosinbunarski, prvi ko odgovori na sta se to odnosi dobija paket karata za f4. 

dzile je poslao neki pozdrav za tosin bunar na konferenciji posle pobede nad cedevitom. pretpostavka je da je tosa todoric, a bunar izvesna osoba.

Link to comment

Ovaj covek je pukao skroz. Ovo je cist govor mrznje:

 

- Mi smo blizu toga da donesemo tu odluku, jer nema svrhe da im kvarimo slavlje. A i ne bih da ponovo dolazim u halu, pa da nas gađaju šunkom, probajući da provociraju Omića ne zaboravljajući da oni imaju Šehoviće. Dan je dugačak, ima vremena za odluku, prvo da pogledamo kako je prošao meč Budućnost - Zeta, a onda i da ispratimo derbi.

 

Samo za ovo boldovano treba da dobije dugorocnu suspenziju iz sporta...

 

Uopste ne znam zasto mu sve ovo treba, mogao je mnogo elegantnije da se povuce, svi znaju za sukob sa Andrejem V, svima je jasno da je izgubio podrsku, ovo je potpunio nepotrebno i potpuno bedno

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...