Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

po cemu pretpostavljas?

jesu najskuplji, ali ne vidim sto bi bili "najzdraviji"

ja sam ih gledao samo jednom ove sezone i to kuci protiv rogaske, jeste los izbor utakmice (iz njihove perspektive), ali bas nista nisu pokazali

 

vrsac je "objektivno" najsimpaticniji u ovoj grupi. najvise mladih igraca, verovatno i najmanji budzet

na pocetkusezone su igrali bas dobro, imali neke iznenadjujuce pobede, kasnije su nesto opali u formi

 

ali sve to nije bitno. kosarka se vraca kuci :fantom:

jeste djokoviceva povreda veliki problem, ali vodice malinica borac do aba lige

dogodine u hali kraj morave :D

 

Link to comment

Sta ono bese kari rekao za malinu- ne moze magarac da vodi lavove, tako nesto   :) bojim se da ce djokovicev izostanak biti preveliki hendikep.

Meni nikako primorska ne moze da bude simpaticnija od borca, pa taman neka su po zdravlju i vitalnosti u rangu 1 cedevite.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Sta ono bese kari rekao za malinu- ne moze magarac da vodi lavove, tako nesto   :) bojim se da ce djokovicev izostanak biti preveliki hendikep.

Meni nikako primorska ne moze da bude simpaticnija od borca, pa taman neka su po zdravlju i vitalnosti u rangu 1 cedevite.

o jebemu nikodije, pa upravo zato i (cesto) naglasavam tu lidersku ulogu maline :D hocu reci, sprdam se malo

mada ok je malinica, lepo od njega i cicmia sto su se vratili (inace micic je povredjen veci deo sezone, sto je takodje prilican hendikep)

ima on (malina) izrazen prilicno taj lokalpatriotizam, da ne kazem da je cacanski seljo :)

 

 

inace, kad si vec pomenuo, jeste da smo vise puta pisali o tome, ali meni to i dalje ostaje jedna od glupljih recenica koje je (veliki|) pesic ikad izjavio

ako nista drugo, a ono zato, sto je ipak on tu prvi, pa da ne kazem magarac

 

Link to comment

Sad vidim da su izgubili od metalca u kls-u, pre toga od krke, a pre toga ih je razbio cak i mrtvi dinamik u cacku. I to sve nakon povrede djokovica. Bice vraski™ tesko preokrenuti taj los momentum i dobiti dva puta u dve veceri, dvorana kraj morave mora da progovori   :)

Edited by Nikodije
Link to comment

pa kad ne citas moje (veoma zanimljive) postove

pisao sam, bilo je vidjeno da ce izgubiti i protiv dinamika i protiv krke

em su to ozbiljne ekipe protiv kojih bi bilo zajebano i da su kompletni, em im nije trebalo, a i po zakonu velikih brojeva za ocekivati bi bilo da izgube jednu kuci, imali su neki bas sulud niz u oba takmicenja

 

uostalom, kao i sve velike ekipe, napravili su toliku bodovnu prednost da imaju luksuz obaranja forme pred odlucujuce utakmice :fantom:

 

Link to comment

prvi put da ne znam ko bi nam vise odgovorao u finalu, al opet cenim da je bolje buducnost iako imamo 0-2 sa njima, previse smo puta cedevitu  rutinirali u ovim finalima...

:coffee:

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...