Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

53 minutes ago, Nikodije said:

 

Objašnjena je ta situacija na Zvezdinom topiku

pravila igre kss-a kažu drugačije, bar ih ja tako tumačim

 

8690CF92-A051-4F05-B4A2-00CC6DBFE411.thumb.jpeg.239602fc6c0729ba88078fe58eb5c171.jpeg

  • Hvala 1
Link to comment

Nisam htoe ni da udjem na forum jer sam znao da će se neko javiti da pokuša da opravda ovo, ali ljudi budite malo realni. Ono u najboljem jebenom slučaju može da bude faul za 2 bacanja na zemlji. 2 plus 1 ne može da bude nikako. Ali baš baš baš nikako. Smešno je uopšte diskutovati o tome. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

jebo kss, kod njih može prva utakmica u sezoni da ti bude u junu i to polufinale :D

 

ostalo je samo da probamo još varijantu sa proglašavanjem državnog prvaka bez odigrane utakmice. ostalo je već isprobano. 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Nisam htoe ni da udjem na forum jer sam znao da će se neko javiti da pokuša da opravda ovo, ali ljudi budite malo realni. Ono u najboljem jebenom slučaju može da bude faul za 2 bacanja na zemlji. 2 plus 1 ne može da bude nikako. Ali baš baš baš nikako. Smešno je uopšte diskutovati o tome. 

 

Objasnjeno je sve na zvezdinom topiku

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Just now, James Marshall said:

meni je djelovalo da je isteklo vrijeme svakako. 

 

Ako je bio faul pre isteka vremena, on je mogao biti samo u prvom skoku Mitrovića, on čak nije ni digao loptu iz prve, nego se prvo spustio na zemlju pa onda podigao. Meni je fascinantno ovo bilo, ne znam čime se može opravdati ovakva odluka, ne postoji šansa. 

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

 

Ako je bio faul pre isteka vremena, on je mogao biti samo u prvom skoku Mitrovića, on čak nije ni digao loptu iz prve, nego se prvo spustio na zemlju pa onda podigao. Meni je fascinantno ovo bilo, ne znam čime se može opravdati ovakva odluka, ne postoji šansa. 

Svakako je isteklo prije nego mu je lopta napustila ruku, ako su svirali neki faul unutar vremena, djeluje da je faul na zemlji. Jedino baš neko ekstenzivno tumačenje namjere kretanja nagore, kao početak nekog polaganja blablabla. Ja ne bih nikad tako sudio, pogotovo što nije dvokorak. 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

znaci, po ovome dva bacanja. da li je moguce da sudije ne znaju pravilo?

Ili ne znaju ili je nešto gore. Mada je ovo redak slučaj, ipak su morali da pronađu pravilo, makar im trebalo pola sata. Ipak je ovo gruba sudijska greška koja je mogla da okonča sezonu timu.

 

Doduše ovo je KSS, ne znam da li je u ABA to drugačije definisano?

Link to comment
8 minutes ago, theanswer said:

 

Ako je bio faul pre isteka vremena, on je mogao biti samo u prvom skoku Mitrovića, on čak nije ni digao loptu iz prve, nego se prvo spustio na zemlju pa onda podigao. Meni je fascinantno ovo bilo, ne znam čime se može opravdati ovakva odluka, ne postoji šansa. 


Nije bre, iz odbojke je gadjao, mnogo delikatna situacija, ali po ovome sto kums okaci ne bi trebalo da vazi kos.

Link to comment

Možda bi neko mogao i da proveri da li je moguće suditi držanu loptu u vazduhu, pošto mislim da nije.. Kad kažem držanu mislim mrtvu

 

Cedevita btw ima takav kompleks od Zvezde. Dal je realno isto da nisu tražili da Murić promaši drugo namerno, 3,7 sek do kraja a Radonjić ima tajmaut. Ludilo po meni 

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:


Nije bre, iz odbojke je gadjao, mnogo delikatna situacija, ali po ovome sto kums okaci ne bi trebalo da vazi kos.

 

Pogledaj bolje, nije bilo iz klasične odbojke, prvo je uhvatio loptu kako tako išao na dole pa onda bacio. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...