Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

13 hours ago, Nikodije said:

Valjda su se vaši oporavili od alimpijevanja, i moći će da pruže otpor Budućnosti. Bilo bi glupo da ne gledamo večite konačno u finalu, prvi put posle 2013.

 

Mislim da mi vise treba da brinemo sta cemo s nasim polufinalem nego sta ce oni s njihovim. Buducnost deluje kao ekipa koja jedva pobedjuje FMP a Cedolimpija je jos uvek u finoj takmicarskoj formi.

Link to comment
13 minutes ago, harper said:

 

Mislim da mi vise treba da brinemo sta cemo s nasim polufinalem nego sta ce oni s njihovim. Buducnost deluje kao ekipa koja jedva pobedjuje FMP a Cedolimpija je jos uvek u finoj takmicarskoj formi.

 

to je zbog kvaliteta fmp-a  :) i partizan je jedva pobedjivao fmp. buducnost 4:0 protiv fmp-a ove sezone, a fmp je bukvalno svaku mogao da dobije, uvek je to bio jedan sut na njihovu stranu, cisto iskustvo ovih par starijih igraca. a sa cedolimpijom 1:1, dakle u svih 9 utakmica protiv ova tri kluba fmp je bio egal.

Edited by Nikodije
Link to comment

Da se Nevels i Brajs nisu ispovređivali, Džile bi bio out.

 

Navijam da Nebojša dobije nogobulj iz KKCZ, pa iz inata stigne do finala ABA sledeće godine.

Link to comment
42 minutes ago, Ros said:

u koliko sati je revans u ljubljani?

te nedelje sam u celju. teoretski bih mogao da skoknem i pogledam

TBC

Link to comment

ma smesni su. porucio im misko da ce im odvesti talente ako ne budu igrali aba. mada im odvodi i kada igraju lol. sada doveo nekog jelavica iz cedevite u megu

Edited by Nikodije
Link to comment

slovenacki

ima i cedevita junior u zagrebu, oni su hrvatski, odatle je misko uzeo ovog

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...