Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Dinamik komican. Jedino bivsi reprezentativac milisavljevic lici na kosarkasa, ovo ostalo je smejurija, mislio sam da su bolji. Radovao sam se sto igraju u hali sportova, ali ipak nisu vredni gledanja.

Edited by Nikodije
Link to comment

meni je bilo super, bas nivo kosarke kakav sam ocekivao i kakav sam prizeljkivao tu u komsiluku. primorska je jedna od najjacih ekipa u ligi.

 

ovaj litvanac je fin igracic

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Da, litvanac je dobar, ali zato su zekavicic i miladinovic ocajni. I amera su promasili totalno, nista nije uradio. Krstic se bespovratno raspao, cini mi se. Primorska je u kvalifikacijama izgubila od vrsca, tako da nisu neki bauk, a cak i ovo zamalo da izgube.

Link to comment

vrsac je bas iznenadjenje u celom ovom pripremnom periodu. nisu bauk ali su odlicnu ekipu sastavili, dosta su para ulozili.

 

amerikanac je katastrofa. bio je i mladjan dinkic od selebrtija.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Video sam dinkica :) treba sacekati vardu, za ovakvu centarsku liniju on ce svakako biti pojacanje, u kakvom god da je stanju. Dinamik mi se vise svidjao prosle sezone, sa lazicem, stevanovicem, kimanijem, imali su i solidnog amera na beku.

Edited by Nikodije
Link to comment

da, plus sto ce biti dodatna atrakcija.

 

pre par dana je kod tegija jedan navijac partizana prizivao zekavicica kao pojacanje partizanove centarske linije :D

Link to comment

Kakanj i djoko su za njega juing i hakim, bas nista ne zna.

 

Jel znas ko su ovi sto su kao navijali za dinamik u majicama, sa zastavama i trubama? Cenim neka veljina ekipa, a ne autenticni navijaci

Edited by Nikodije
Link to comment

:Hail:

 

FMP je raskinuo ugovor sa igračem Meverikom Roanom

FMP je raskinuo ugovor sa američkim krilnim igračem Meverikom Roanom.

Klub je izdao saopštenje u kojem se navodi da Roan nije ispunio očekivanja.

I pored činjenice da je u Srbiju stigao sa epitetom vrlo talentovanog igrača iz pouzdanog košarkaškog programa koji je prošao na Univerzitetu "North Carolina State" za koji je nastupao 2 sezone, Roan tokom boravka u Srbiji, nastupajući u dresu FMP-a, osim na jednoj utakmici, nije opravdao očekivanja.

FMP je klub u kome su pravila jasno postavljena, a stranci koji su angažovani, uz mlade igrače, ti koji treba da donesu kvalitet i naprave razliku, a ne da se "čekaju" mesecima i godinama.

Angažovanje Rouana i još nekoliko inostranih igrača, bilo je motivisano željom da FMP kao nekadašnji osvajač regionalnog takmičenja, i ove godine dostojno reprezentuje srpsku košarku u regionaloj ligi, i na svaki način "ojača" pobedama nacionalni koeficijent zemlje koju predstavlja.

Iz tog razloga, saradnja sa američkim košarkašem je prekinuta, a šansu i minute na njegovoj poziciji, kao i mnogo puta do sada, dobiće domaći igrač iz sopstvenog pogona FMP-a.

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...