Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Fali im jos jedan visoki umesto beskorisnih koprivice i samardziskog. Mnogo lepo igraju, ovaj tim mege mi se mozda i najvise svidja od svih dosadasnjih.

 

Dobro, nećemo preterujemo, pa da nas dobiju u plejofu :lol:

Ali da, valjao bi im još neko kršten na 4/5. Tipa, Nikolić od pretprošle sezone bi čučnuo samo tako.

Link to comment

u ovom potu ima otprilike 4 grama kosarke

I onda on igra prelomne trenutke utakmice a Radanov na klupi.

Sa Ojom treba krvavo raditi, ima telo za Nba ali ne zna nista.

Link to comment

Znam da se ponavljam, ali meni je sve što sam gledao od ABA bilo zabavno. Čak je i FMP odigrao najsmisleniju utakmicu od kad je junior tamo. Na kraju je izdivljao dva napada, mada je u onom prvom očekivao faul, pa je izbacio loptu tek reda radi.

 

Ojo je brutalan, koja je ono snaga, unosio je Đoku kao da je od paperja.

 

Pot je apsolutno najbesmisleniji košarkaš koji postoji. Šta taj momak uopšte zna?

Link to comment

Miška? Zar on nije bio i kao neki juniorski reprezentativac?

 

Ovaj Nenadić je isto interesantan, čak i onaj Radovanović ima nešto. Samo je mučeni Šešlija tragikomičan. To samo kod naših trenera u crunch time Šešlija može da igra ispred Ojoa.

Link to comment

Miška? Zar on nije bio i kao neki juniorski reprezentativac?

 

ma lupam, samo se nekako provlaci njegovo ime vecito, a nikad nista nije znao. bio je on i kod djordjevica na nekom sirem spisku(cini mi se i da je zapravo debitovao za seniorsku reprezentaciju). velika misterija. 

 

nema nikakvog razloga da uskokovic ne dobije sve njegove minute na kecu. nije ni on neki spektakularan igrac, ali bar ima zelju i 18 godina. 

Edited by Joe D
Link to comment

za radicevica tek treba da vidimo, pa cemo procenimo..

sto se rebe bebe tice, odavno je receno da on nema sta da trazi u zvezdi, (a i dalje stojim iza toga) sve i da u mezu ima 30ppg.. :fantom:

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...