Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Meni je glavni utisak u ovao prva dva kola koliko se uopste ne igraju odbrane. U ovih 12 utakmica samo 3 ekipe su dale manje od 80 poena (Cedevita 74 vs Fmp (pobeda), Fmp 67 vs Cedevita, MZT 71 vs FMP, Mornar 77 vs Zvezda i Zadar 76 vs Cedevita). Prakticno jedini "normalan" rezultat je Cedevita - FMP 74:67. Sve ostalo su prangijanja :)

Link to comment

Pa ne znam bas. Prosle godine nije bilo ovoliko koseva. Ne kazem da nema i takvih utkamica, ali da na 12 utkamica samo jedna ekipa primi manje od 70 poena, to je bas previse... 

Link to comment

Kako njega drugačije i iskoristiti :)

Ionako sve kreće od crnaca, eventualno da se Vranješu namesti šut iz dotrčavanja i to je to.

Ajd da kažemo i da su koristili pik Bakića da napadnu Rebu.

 

Ali peglaju dobru odbranu

Link to comment

Megi taman fale Mušidi i Jaramaz da prošire rotaciju i mogu u plejof

Fali im jos jedan visoki umesto beskorisnih koprivice i samardziskog. Mnogo lepo igraju, ovaj tim mege mi se mozda i najvise svidja od svih dosadasnjih.

Link to comment

borisa da se nadrogira i preparira od alkohola bio bi korisniji od seslije, bursaca i radovanovica zajedno, tako da je jedino logicno objasnjenje zasto ga nema u sastavu, to da mu je ispod casti da igra u fmp-u.. :fantom: 

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...