Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Mene čudi da Salo nije doveo Klemonsa u Zvezdu, trenirao ga je u Monaku, nego je izabrao Hola koji je slabiji igrač. Svi ovi polovnjaci procvetali kod Bajare, jedino za Pota nema leka.

Link to comment
29 minutes ago, theanswer said:

Nije dobar, Bajić je odličan trener. 

mada valja priznati da mu je posao olaksan kad pored sebe ima najboljeg igraca lige :fantom:

 

bice zanimljivo videti za koju dvojicu iz cetverca kalina, lucic, josilo, pokusevski ce se kokoskov odluciti na leto

Link to comment
54 minutes ago, theanswer said:

Nije dobar, Bajić je odličan trener. 

 

Ne bi imao nista protiv da ste umjesto Scepa ili Filipovskog njega doveli ili da vam bude trener naredne sezone?

Link to comment
On 20.3.2021. at 12:26, kud u maglu Simoviću said:

dolazim i ja

:lolol:

daj bre malo utiske

kako je u najlepsem gradu srbije

jel uzivanje raditi u legendarnoj hali kraj morave, uslovi rada za novinare/kamermane su uvek bili vrhunski :fantom:

 

jel bio zoc u hali

jel istina da je malina obrijao brke

 

i najvaznije jesi uzivao gledajuci najboljeg kosarkasa evrope uzivo

Link to comment
7 hours ago, pbg12345 said:

daj bre malo utiske

kako je u najlepsem gradu srbije

jel uzivanje raditi u legendarnoj hali kraj morave, uslovi rada za novinare/kamermane su uvek bili vrhunski :fantom:

 

jel bio zoc u hali

jel istina da je malina obrijao brke

 

i najvaznije jesi uzivao gledajuci najboljeg kosarkasa evrope uzivo

ja posle hale sportova najviše volim tu borčevu halu, najtoplija je atmosfera, a imaju i pismenu publiku

 

žoc nije bio, al je zato bilo 150 drugih čačana i po koja amerikanka :wub:


 

slab je bio jošilo, još ja pričam ovim mojima gledaj plavu 16icu novi lebron

:isuse:

 

  • Haha 1
Link to comment
On 21.3.2021. at 1:55, MiddleClass said:

 

Ne bi imao nista protiv da ste umjesto Scepa ili Filipovskog njega doveli ili da vam bude trener naredne sezone?

 

Hajde da te udostojim odgovora. Ja Filipovskog nikad nisam priželjkivao, jeste da kao ima neki cv ali mislim da nije kalibar za Partizan. Ne krivim ga mnogo za ovo što se dešavalo, Šćepanovića takođe kome je očigledno falilo autoriteta. Partizanu bih želeo veliko već izgrađeno trenersko ime tipa Trinkijerija ili nekog ko je okoreli Partizanovac a zna ponešto i o košarci tipa Miloje ili nekog ko je već radio tu sa odličnim rezultatima i što se kaže zna šta je potrebno tipa Duleta ili VJ pa što da ne i Džikića. 

 

Sve ovo ne menja moj stav o Bajiću, apsolutno ne bih imao ništa protiv njega ako je moguća opcija trener renomea ko što je Filipovski recimo. Odličan je trener koji iz ekipe izvuče maksimum, a kontra pitanje je da li si iskreno mogao da vidiš Igokeu kao tima u 4 u ovoj aba ligi? To što se ovde onako usput piša po svima koji nemaju par evropskih titula a vrlo često i po onima koji imaju je drugi par cipela. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Bajaru jebe što nema pr, i nekako je mutav u javnom nastupu, nije šmeker™ i harizmatik™. A ne zna ni jezik, to je ozbiljna sramota. Kad ne znaš jezik osuđen si da budeš endemska biljka i trener bez rominga. Ali ne fali mu ništa u Igokei.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...