Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

nepokretni gorostas ne treba nikome, osim covicu. on mora da ima bar trojicu takvih na plati.

otvori temu, pisacemo barem nas dvojica, tako da ima opravdanja da se otvori  :D

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

nepokretni gorostas ne treba nikome, osim covicu. on mora da ima bar trojicu takvih na plati.

otvori temu, pisacemo barem nas dvojica, tako da ima opravdanja da se otvori  :D

 

Tacno. Real i Barselona su, na primer, zivi dokaz kako gorostasi nisu potrebni nikome osim Covicu.

Link to comment

da, ali steta sto su bas svi manje-vise pogaseni.

u stvari, neka ostane mega takva kakva je, treba mi kosarka u hali sportova.

Edited by Nikodije
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

vojvodina, sloga, sibenka, mzt, bosna umesto fmp-a, mege, krke, primorske i igokee.

 

Vojvodina? Sloga? MZT? Po cemu su to ikad bili klubovi relevantni za SFRJ kosarku? OK, u Slogi je poceo Divac. I sta jos?

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

da, ali steta sto su bas svi manje-vise pogaseni.

u stvari, neka ostane mega takva kakva je, treba mi kosarka u hali sportova.

pa da

inace, malo je poznato, iako je izvesni forumas :D vise puta ponovio, ono cuveno "srpski centri" i nema bas uporiste u realnosti

borac cacak ima vise sfrj prve lige nego svi nebeogradski srpski klubovi

 

sloga, prvi parizan uzice, iva zorka svi su oni prvi put u prvu ligu usli 80tih

metalac valjevo je valjda ranije ulazio

Link to comment
Just now, harper said:

 

Vojvodina? Sloga? MZT? Po cemu su to ikad bili klubovi relevantni za SFRJ kosarku? OK, u Slogi je poceo Divac. I sta jos?

 

nisam isao samo po relevantnosti u ex yu, nego i po velicini gradova, a slogu sam stavio jer se tamo stvarno voli kosarka, mogao sam i slobodu iz tuzle, tamo su punili halu cak i u aba2.

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

To po nekom "ravnomjerni regionalni razvoj" ključu

ma bre, ubijamo vreme po ovoj kisi :)

 

ali da, dosta je slicna liga zlatnim vremenima

cak i u b je prosle sezone bilo dosta ovih ostalih

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

To po nekom "ravnomjerni regionalni razvoj" ključu

 

pa da, kao sto se nba trudi da fransize™ budu rasporedjene po celoj zemlji  :)

u aba ligi prosle sezone je trecina klubova bila iz beograda, to je bezveze. mega je jos i imala neku gledanost, a fmp prati samo porodica covic.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

nisam isao samo po relevantnosti u ex yu, nego i po velicini gradova, a slogu sam stavio jer se tamo stvarno voli kosarka, mogao sam i slobodu iz tuzle, tamo su punili halu cak i u aba2.

 

Treba gledati sta ce biti a ne mastati o vremenima kojih nikad nije ni bilo, osim u mitovima. To je poenta. U Kraljevu zaista ljudi vole kosarku ali u gradovima tog tipa, gde se ne desava previse toga, uvek se ima fina podrska za neki ambiciozni klub. Bar na neko vreme. Zato je jako vazno i zbog drugih da Borac uspe da postane stabilan ABA-ligas i tako dokaze da je moguce, to bi bio veliki plus za buducnost srpske kosarke..

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

nisam isao samo po relevantnosti u ex yu, nego i po velicini gradova, a slogu sam stavio jer se tamo stvarno voli kosarka, mogao sam i slobodu iz tuzle, tamo su punili halu cak i u aba2.

pa da, skoro kao u komsijskom cacku :)

steta sto nema derbija vise, mada se vraca sloga u kls

masinac ugasen jbg :S

 

tuzlu pomenuh indirektno u prethodnom postu

 

borac bl, celik zenica, rijeka taman da se popuni aba 2 :fantom:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...