Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

E, da je makar ostatak Srbadije ljubomoran na malu Spartu, sto rece Midle, nego Sparta nije ni blizu deo Srbadijstva .

 

Meni cak i ne smeta sto je drugo oko iskocilo iz glave, sa sve lakrdijaskim cirkusom iz 2006...karikaturalna mi je ova ubrzana evolucija u tragikomicnu posebnost.

 

Zabole me bas da navijam za tu posebnost.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

najposebniji im je jezik, crnogorski, to je vrhunac bizarnosti koji je utkan u evoluciju. sa ostalim nemam problema, najmanje sa njihovom zeljom da budu nezavisni.

 

istina, zao mi je stefana savica, i stevana jovetica, ranije mirka vucinica. tacno igraci kakvu su nam falili, posebno ova dvojica u napadu

Link to comment

najposebniji im je jezik, crnogorski, to je vrhunac bizarnosti koji je utkan u evoluciju. sa ostalim nemam problema, najmanje sa njihovom zeljom da budu nezavisni.

 

istina, zao mi je stefana savica, i stevana jovetica, ranije mirka vucinica. tacno igraci kakvu su nam falili, posebno ova dvojica u napadu

 

Vrhunac bizarnosti je kad u okviru solidnog broja  porodica imas podele na Srbe i Gorce :D 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Vrhunac bizarnosti je kad u okviru solidnog broja  porodica imas podele na Srbe i Gorce :D

 

tja, cak i mogu da razumem kada za sebe tvrdis da si c-gorac po nacionalnosti, neka to bude stvar dozivljaja i opredeljenja.  sto vec ne vazi za jezik, i tu silovanja stvarnosti nisu moguca. zato i ne mogu da imam neke simpatije za cg reprstaciju, suvise je tu nekih kontroverzi, tj. antisrpstva na kojima pociva taj projekat nezavisne cg. ali opet bih navijao za njih protiv hrvata, ali ne i protiv danaca

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...