Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Pa sve jebem mu mater...Ako gledamo po nekoj istoriji i bliskosti naroda...Po kojoj suludoj logici ti mogu biti bliži Hrvati i Albanci sa Kosova od Crnogoraca?

 

Sam si sebi objasnio, samo ne vidis....

Link to comment

Da jebote...Sad su nam oni grozniji od Hrvata koji čiji fudbaleri drkaju na Tompsonove pesme i čiji se lider nogometnog saveza diči slikom kraj poglavnikovog groba i od reprezentacije koja igra utakmice na olimpijskom  :lolol:  stadionu  Adem Jašari :frust: ....

Link to comment

Zavidni su vazda bili u ostatku Srbadije na malu Spartu. A mi vazda kurceviti, nismo se odricali akcenata, kafe i kiśele nidje na svijetu pa ni u Beograd. :fantom:

Link to comment

Kako kome.....neko ne gleda "istoriju i bliskost naroda" kao kriterijum odabira za koga će navijati. to je subjektivna odluka za svakog. Ne vidim čemu toliko iščuđavanje....

Link to comment

Kako kome.....neko ne gleda "istoriju i bliskost naroda" kao kriterijum odabira za koga će navijati. to je subjektivna odluka za svakog. Ne vidim čemu toliko iščuđavanje....

 

Pa da, ali ako kazes da bi navijao za Hrvate samo protiv Crnogoraca, jasno je da si motivisan nacionalnim ili drzavnim razlozima, a ne stilom igre ili bojom dresova

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Pa sve jebem mu mater...Ako gledamo po nekoj istoriji i bliskosti naroda...Po kojoj suludoj logici ti mogu biti bliži Hrvati i Albanci sa Kosova od Crnogoraca?

Za početak zamisli da svi ljudi na ovom forumu nisu Srbi.

Link to comment

Pa da, ali ako kazes da bi navijao za Hrvate samo protiv Crnogoraca, jasno je da si motivisan nacionalnim razlozima, a ne stilom igre ili ne znam cime

 

Neko možda razmišlja: " Bolje da navijam za otvorenog neprijatelja, nego za bratskog izdajnika koji mi je mučki zabio nož u leđa". Jbg, inat je zanimljiva biljka

Link to comment

Neko možda razmišlja: " Bolje da navijam za otvorenog neprijatelja, nego za bratskog izdajnika koji mi je mučki zabio nož u leđa". Jbg, inat je zanimljiva biljka

 

Dakle, ipak ima neke veze sa istorijom i bliskoscu naroda

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...