Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Meni i dalje zao sto nece biti Sirije, Severne Koreje, Burme i Fidzija na SP  :(

 

i jos sam omanuo topik  :(

 

Pa i treba da ti bude zao, jer nam izostankom takvih ucesnika opadaju ionako slabasne sanse da nekog pobedimo

Link to comment

Pa i treba da ti bude zao, jer nam izostankom takvih ucesnika opadaju ionako slabasne sanse da nekog pobedimo

Rukovodis se sebicnim interesima, to nije bio moj motiv  :fantom:

Link to comment

Čekmeže

 

Pa Hamlet je čini mi se Srbin...a i Toni Šumaher valjda...A oni su izjavili da bi navijali za CRO vs MNE....

 

to je malo nejasno, al njihova stvar. prateci rezultat hrvatska-kosovski albanci, uhvatio sam sebe da navijam za ove druge  :D logika je bila oni svakako ne mogu da prodju, i nebitno je da li ce osvojiti bod ili dva, al bilo bi dobro kada bi sjebali hrvate. sto se tice ostalih ex yu selekcija, ukljucujuci i cg, nemam bas nikakav sentiment prema njima, ni pozitivan niti negativan, svejedno mi je sta ce da urade.

Link to comment

Čekmeže

 

Pa Hamlet je čini mi se Srbin...a i Toni Šumaher valjda...A oni su izjavili da bi navijali za CRO vs MNE....

 

Not our goddamn business. Imas PM pa raspravi s njima sta i kako.

Link to comment

Rukovodis se sebicnim interesima, to nije bio moj motiv  :fantom:

 

E pa jebiga, ja nisam zaljubljenik u segzi fuzbal koji bi nam priustila Sirija i Severna Koreja, kao ti :fantom:

Link to comment

E pa jebiga, ja nisam zaljubljenik u segzi fuzbal koji bi nam priustila Sirija i Severna Koreja, kao ti :fantom:

Volis fudbal na kratke staze, evo sad je Ronaldinjo u Indiji, preporadja fudbal tamo.

Link to comment

Banujte Hamleta sa sporta. [emoji16] pomesao je

 

 

a sto se treba, mora, hoce navijati za/sa nezainteresovane strane? jebo nas patak, svugde mora da se mesamo i mi i oni. ko da nam/im zavisi egzistencija od tudje sudbine, i posle se cudimo sto nam je tako kako nam je... a jos kad nas neko koci onda je zavera, vatikanski zidovi i masoni. Bliznjakinje ukljucene, drazi je njiov poraz od nase pobede. pajebesmeumozak ako znam zasto.

Link to comment

E pa jebiga, ja nisam zaljubljenik u segzi fuzbal koji bi nam priustila Sirija i Severna Koreja, kao ti :fantom:

 

za siriju ne sme da se navija zato sto im je predsednik genocidni basar al asad, a ne zato sto ne igraju segzi fudbal. tako sam ja razumeo druga maju iz komesarijata za moral i polticku korektnost pre neki dan kada smo o tome raspravljali.

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...