Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

pa zar nema srbija 12 poena koji se racunaju u slucaju da smo drugi?

Ima, imamo losiju gol razliku od Slovacke(isto 12 poena). Iza nas su je trenutno samo Hrvatska sa 11 Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Grci sigurni - imaju 13, Slovacka 12. Mi ako izgubimo (golom razlike) idemo u baraz ako Hrvati odigraju X. Na SP mozemo i remijem Ako Vels i RIrska odigraju X ili Irci pobede sa manje od 4 razlike. Sve racunice podrazumevaju pobede Grka protiv Gibraltara i Islanda protiv Kosova

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Grci sigurni - imaju 13, Slovacka 12. Mi ako izgubimo (golom razlike) idemo u baraz ako Hrvati odigraju X

 

1 jak scenario...batalite zajebanciju.

Link to comment

Jel ima neki scenario da ispadnemo i mi i hrvati? :fantom:

Mi izgubimo, oni izgube. Al mislim da ce oni dobiti ukrajinu koliko god da su bili bedni u poslednje vreme. U nasu pobedu protiv gruzije tek ne sumnjam. Bice to 1 marko djuric pobeda, 5-0

Edited by Nikodije
Link to comment

Juce gledam cirkus u reziji dve bratske repke na Kipru, onako glupo ni Dzarovski ne bi rezirao. :D Sto je najludje, Grci mogu da izbace svakog iz baraza, sem Italije i Portugala.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

trebalo bi se napraviti kao u kosarkaskim kvalifikacijama. pa da svi gibraltari i androre, moldavije odigraju turnir izmedju sebe i nek npr jedan ili dva tima prodju u prave kvalifikacije gde ce igrati protiv donekle normalnih ekipa. em bi kvalifikacije bile krace, em bi se u kvalifikacionim utakmicama mogla naci bar jedna solidna utakmica. npr juce u vecernjem turniru od pet utakmica nije bila ni jedna ni priblizno zanimljiva utakmica.

Apsolutno.

Ja bih isao korak dalje, da ove velike reprezentacije ni ne igraju kvalifikacije, nego da imaju obezbeđena mesta kao u LŠ.

Šta ima tamo neki gologuzani da im uzimaju mesta i da superzvezde moraju da lome noge protiv tamo nekih Andora i Luksemburgova.

Link to comment

Juce gledam cirkus u reziji dve bratske repke na Kipru, onako glupo ni Dzarovski ne bi rezirao. :D Sto je najludje, Grci mogu da izbace svakog iz baraza, sem Italije i Portugala.

Smesno je sto uopste pustaju da grcki grci i kiparski grci budu u istoj grupi. To bi trebalo razdvojiti bas kao sto razdvajaju i neprijateljske strane, azere i jermene, nas i kosovske albance, ukrajince i ruse.

Edited by Nikodije
Link to comment

Juce gledam cirkus u reziji dve bratske repke na Kipru, onako glupo ni Dzarovski ne bi rezirao. :D Sto je najludje, Grci mogu da izbace svakog iz baraza, sem Italije i Portugala.

Jebem im majke vjecno sretnima i negledljivima, nadam se da ce ih ogavne natamburati ko god da bude igrao protiv njih.

Link to comment

Smesno je sto uopste pustaju da grcki grci i kiparski grci budu u istoj grupi. To bi trebalo razdvojiti bas kao sto razdvajaju i neprijateljske strane, azere i jermene, nas i kosovske albance, ukrajince i ruse.

 

Naravno.

 

@ArleKino: Stari su to hrkljusari, a vi ste se samoubili na fascinantan nacin.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...