Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

Nisam bas pratio detaljno. Igrali su svoju igru a la Tumba, samo sto su ih Velšani pregazili trcanjem i Remzijevim pasovima. To Irci nisu mogli, jer su teški dunsteri. Mi ne lezimo Gruzinima, pokidacemo ih preko krila i iz prekida.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Jbt, odje se i dalje raspravlja mozemo li Gruziju dobiti... :lolol:

Nego kako će Skoti proci sutra. Dal da odem na utakmicu do stadiona imam 50 metara

Edited by Cash
Link to comment

Malo šta me raduje kao kada Holandija ispuši...joj što bi voleo da ispadnu već sad

Pa ispali su juce malo pre 20.00

 

A vidim imaš traume od Roterdamskih 6:1

Edited by Cash
Link to comment

Jbt, odje se i dalje raspravlja mozemo li Gruziju dobiti... :lolol:

Vala bas, puknemo jedan meč u grupi protiv reprezentacije koja nam baš ne leži (i u prvom meču su nas nadigrali) i odmah kalkulacije kako i da li možemo do baraža, kako ce da nas ako i odemo na Sp tamo svi živi naguze, raspituje se kako igraju Gruzini, itd.

 

Do kraja dana očekujem da neko baci ozbiljnu analizu bekova Gruzije i toga kako igraju u tranziciji + list igrača na koje selektor Gruzije ne može da računa za ovaj meč.

 

A realno bice 2:0 na poluvremenu vec.

Link to comment

Pa ispali su juce malo pre 20.00

 

A vidim imaš traume od Roterdamskih 6:1

 

Pa imaju još uvek šansu za baraž...aha ok zaboravio sam da FIFA prvo gleda gol razliku, dakle šansa je isključivo teoretska

 

A ja Holandiju ne volim po više osnova, ne samo fudbalskih  -_- a u fudbalu ih apsolutno ne podnosim od finala SP 2010.

Link to comment

A zbog čega se u obračunu gol razlike uzima u obzir punjenje Luksemburga ili Lihtenštajna a ovamo se ne računaju bodovi osvojeni protiv njih kada se gleda koja drugoplasirana reprezentacija neće ići u baraž? :unsure:

Link to comment

ed.

U stvari Lux u poslenjem kolu čeka Bugarsku, a Belorusija ide u Francusku tako da Lux uopšte neće biti poslednji, brisaće se rezultati protiv Belorusije  

 

U svakom slučaju ukupna gol razlika je prevaziđeno pravilo iz prošlog veka, treba da se računa prvo međusobni susret, da bi se izbegle ovakve gluposti i smanjio  uticaj trećih lica

Edited by levi
Link to comment

Meni je potpuno fascinantno da može da ti se desi da direktnog konkurenta opereš dva puta u grupi (ili mu npr. uzmeš 4 boda od mogućih 6) i onda u slučaju istog broja bodova ispušiš jer je on bolje izbušio Gibraltar od tebe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...