Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Pa, ako ne možemo da pobedimo Gruziju, i treba da ispadnemo odmah. Navijacu za Skote, samo zbog Hrvata.

Nasima ce u ponedeljak da bude tesko i da igraju protiv San Marina.  Sama pomisao da sve osim pobede vodi u propast, da ce publika na prvi pogresni pas da pocne da gundja, na drugi da zvizdi a natreci da navija za Gruziju stvaraju nepodnosljivu atmosferu.  Za nas bi bilo najbolje da igramo pred praznim tribinama.

Link to comment

Jel to znaci da ni na Vels - RIrska i na Ukrajna Hrvatska ako se odigra nereseno obe ekipe ispadaju sigurno?

Ako se obe utakmice završe nereseno, onda su Vels i Hrvati drugi u svojim grupama i imaju po 12 bodova i gol razliku +2. Vels trenutno ima 7:5, a Hrvati 6:4. Grci imaju 13 bodova, i +3, mi remijem 13 i +2, ako budemo drugi.

Link to comment

Nasima ce u ponedeljak da bude tesko i da igraju protiv San Marina.  Sama pomisao da sve osim pobede vodi u propast, da ce publika na prvi pogresni pas da pocne da gundja, na drugi da zvizdi a natreci da navija za Gruziju stvaraju nepodnosljivu atmosferu.  Za nas bi bilo najbolje da igramo pred praznim tribinama.

Mislim da će biti dobra atmosfera i da ćemo da rešimo u prvih 20 minuta.

Link to comment

Nasima ce u ponedeljak da bude tesko i da igraju protiv San Marina. Sama pomisao da sve osim pobede vodi u propast, da ce publika na prvi pogresni pas da pocne da gundja, na drugi da zvizdi a natreci da navija za Gruziju stvaraju nepodnosljivu atmosferu. Za nas bi bilo najbolje da igramo pred praznim tribinama.

Ju sirotani, sve mi se srce cepa :fantom:

Link to comment

Nadam se.  Vise se uzdam u umece nasih igraca nego u blagonaklonost nase publike (osim ako na stadion ne bude gro navijaca iz Republike Srpske).

 

Evo, g. Aram potvrdjuje moje strahovanje.  Volimo mi da budemo prokleti, pa da se tim nasladjujemo; to nam je u genetskom kodu.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Nasima ce u ponedeljak da bude tesko i da igraju protiv San Marina. Sama pomisao da sve osim pobede vodi u propast, da ce publika na prvi pogresni pas da pocne da gundja, na drugi da zvizdi a natreci da navija za Gruziju stvaraju nepodnosljivu atmosferu. Za nas bi bilo najbolje da igramo pred praznim tribinama.

To moze da se desi samo ako gubimo.

Link to comment

Mnogo ce biti zajebano ako znaju da remi ne donosi ni baraz, tj da se ceka kiks Hrvata. Vrlo lepo bi bilo da sutra Skoti ne pobede u Ljubljani. Inace ce sve vreme da se prate rezultati iz Kardifa i Kijeva...

Link to comment

Nadam se. Vise se uzdam u umece nasih igraca nego u blagonaklonost nase publike (osim ako na stadion ne bude gro navijaca iz Republike Srpske).

 

Evo, g. Aram potvrdjuje moje strahovanje. Volimo mi da budemo prokleti, pa da se tim nasladjujemo; to nam je u genetskom kodu.

Poslednja recenica je potpuno tacna, ali ima tu malo i do naših fudbalera u konkretnom slučaju.

 

Inače, Slovaci ipak mogu do baraža, pobedom nad Maltom, da Škotska ne pobedi Sloveniju i da u Kijevu bude nereseno. Onda Hrvati ispadaju.

 

@Boza: Mislim da su ovakve utakmice odlične da se menjaju loše navike, da ne kažem mentalitet.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Da, samo jeb'o nas baraž. Ne možeš da pobediš Gruziju, a hoćeš Portugal, Italiju, Švedsku, Dansku, Grčku....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Da, samo jeb'o nas baraž. Ne možeš da pobediš Gruziju, a hoćeš Portugal, Italiju, Švedsku, Dansku, Grčku....

Ne moze to tako da se postavlja. Pa ni Vels nije pobedio Gruziju kuci ni nas nigde pa ce drage volje da ode na SP.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...