Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

6 minutes ago, decak Kejt said:

kopka me da li bi sledece godine Andros ili Sifnos bili previse za nju i njene 2 godinice :) 

 

nego, gde cete ove godine na more?

 

 

andros i sifnos ti ukljucuju trajekt. andros je blizu, a sifnos je 3 sata. ne bi trebalo da bude veliki problem. za andros ne znam, ali na sifnosu mozes ocekivati da je voda malo hladnija, plus vetar pa ti je rizik za prehlade. mozda da malo sacekas sa kikladima, i da se okrenes nekom kritu ili rodosu gde je more lepo toplo.

 

mi cemo za tri nedelje na rodos, jubilarni treci put :)

Link to comment
30 minutes ago, bad music for bad people said:

ros, ste išli na simi? ako ne, topla preporuka :)

 

jesmo, bili smo na izletu pre 3 godine. super je tamo. imali smo super vodica, i super zabavljaca na brodu. jednog omatorelog zigola, grka iz minhena, koji je show pravio na brodu.

sad cemo na nisiros predzadnjeg dana. da obidjemo vulkan

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

 

jesmo, bili smo na izletu pre 3 godine. super je tamo. imali smo super vodica, i super zabavljaca na brodu. jednog omatorelog zigola, grka iz minhena, koji je show pravio na brodu.

sad cemo na nisiros predzadnjeg dana. da obidjemo vulkan

:)

uh, nisiros! bravo bravo!

Link to comment
Just now, bad music for bad people said:

:)

uh, nisiros! bravo bravo!

necemo imamo bas puno vremena, ali svejedno. dovoljno za vulkan i luku. od pristajanja do povratka nekih 4 sata. :)

Link to comment

mali je nisiros. ćapite neki auto ako vas ne idete sa nekom grupom organizovano. vulkan je realno ništa posebno + smrdi (spremite obuću postojanog i debelog đona ako će se spuštati do onih par rupa iz kojih izlazi neki dimčić. ne znam da li sam o ovome pisao, ali imao sam tamo blundstone čizme. ozi, za gadan teren i posle sve te šetnje i zajebancije kad sam se vratio u japanke vidim đon krenuo da otpada).  kad ste kod vulkana overite nikiju, selo iznad. popijete kafu na trgu i vratite se i ima još 2 sata do polaska nazad ;)

Link to comment
31 minutes ago, bad music for bad people said:

mali je nisiros. ćapite neki auto ako vas ne idete sa nekom grupom organizovano. vulkan je realno ništa posebno + smrdi (spremite obuću postojanog i debelog đona ako će se spuštati do onih par rupa iz kojih izlazi neki dimčić. ne znam da li sam o ovome pisao, ali imao sam tamo blundstone čizme. ozi, za gadan teren i posle sve te šetnje i zajebancije kad sam se vratio u japanke vidim đon krenuo da otpada).  kad ste kod vulkana overite nikiju, selo iznad. popijete kafu na trgu i vratite se i ima još 2 sata do polaska nazad ;)

primljeno k znanju.

ziv bio :)

 

i jesi li se odlucio za andros?

Link to comment
8 hours ago, Ros said:

primljeno k znanju.

ziv bio :)

 

i jesi li se odlucio za andros?

da. već uplatili smeštaj i pazarili karte za avion i brod. putujemo 11. septembra. na 10 dana :)

Link to comment
On 27.7.2018. at 20:07, nisam ja said:

Jel ima friških iskustava puta do grčke (i nazad) autom. Kolike su gužve, čekanja na granici, raskopanost MK... 

 

 

Apdejt: ka Srbiji danas, Evzoni-Đevđelija 1 i po sat, Tabanovci-Preševo 3 sata. Još uvek neprohodan deo MKD autoputa od Demir Kapiji pa na sever. 

 

Kontrasmer: gužva na ulasku u Grčku ali Preševo oko 15h iznenađujuće rasterećeno. Jagodina i dalje zastoj.

 

 

 

Upućeniji na Preševu kažu da stanje užasno varira iz sata u sat, izbegavati ako je ikako moguće period četvrtak popodne - nedelja, bez obzira na usmerenje.

Edited by dillinger
Link to comment
  • 2 weeks later...

pre desetak dana su bili tako veliki da su udarajući u ove visoke stene prskali i preko njih

inače nije poznata po talasima, prilično je pitoma

mi se obično pozicioniramo u uvalici oivičenoj tim stenama, levo je dugačka peščana plaža, a desno mali brežuljak koji se pređe u 5 koraka

iza njega je još jedna plaža, tu su golaći

 

obišli smo i omiljenu milopotamos koja svake godine postaje sve gužvastija

 

image.png.a229a8b538a45c56203ce6b143cb44d4.png

 

image.png.f8585cba7db2d6aa7b248ebbf2cc6d82.png

 

 

image.jpg

 

 

 

image.jpg


Spoiler

 

 

viber_image.jpg

 


image.jpg

 

 

image.jpg


 

 

 

ove godine su ljudi počeli da osvajaju i drugu stranu, do sada netaknutu

 

image.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...