Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

Ici cemo na neku last minute varijantu, najverovatnije Grcka kolima ali moze da se desi da ispadne i neki Egipat ili kojesta, sta vec bude najbolje u tom momentu. Daj slobodno preporuke za Grcku, moze privatno.

Link to comment
On 5.7.2018. at 23:30, Zli Gli said:

Ma ovo ostali su dosta mladji od mene, u sustini ok ekipa ali to hoce da pije, vija zenske, da se vraca kuci kasno ujutru... Ja sam vise za penzionersku varijantu, ili makar bez ovog dela sa nocnim ludilom i kasnim leganjem. Videcemo, bice drama.

Možda ovo što ti predlaže moj omiljeni košarkaš i nije bez rezona. Ja nikada nisam bio tamo, ali sam proveo izvesno vreme u Sočiju i meni se to more ne dopada (valjda je isto sa obe strane). Ali, moj kum je bio dva puta u Bugarskoj, negde oko Nesebara, i kaže da su deca (tinejdžeri) bili oduševljeni. Diskoteke, kafići, provod do ujutru. Dosta jeftinije nego u CG, Grčkoj...

Tako bi zadovoljio ekipu da ti ne prigovaraju što si ih doveo negde gde su penzosi i mogao bi mirno da provedeš odmor:cool:.

Pozdrav

Link to comment

Ja se nisam zajebavao. More je krs al od sadrzaja okolnog sta oces. Suncev breg je ko Majami, a dzabana sve. Vrhunska klopa, diskoteke, golotinja, raj za bahanalije...ja druga zlija samo najbolje a on me odma na noz.

 

U egiptu ce se ovi zeljni cuganja i jebavanja smoriti.

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Izvinite, a koja su mondenska letovalista koja vi bogati posecujete? Imam nekog viska para pa da se malo izbahatim kao pravi advokat i basketaski menadzer snob.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Radovi na autoputu ispred Jagodine, kolona je skoro od Jagodine do Paracina, radnika ukupno 3 komada.

Evzoni pre tri nedelje oko 13h dva sata, kolona od makedonske kucice do grcke

Edited by djeneralche
Link to comment

Pre mesec dana MK autoput u smeru ka Srbiji van funkcije/nepostojeći (parče od Demir Kapije na sever), obilazak "magistralom" (tj. lokalnim putem) u dužini par desetina km. Ka Grčkoj ful autoput kroz MK.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...