Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

Kad si kod Soluna jos 2h i stizes dole gde mozes da biras gde ces, Steta zbog toga propustiti lep izbor... AKo je tesko zbog puta, onda pauza sa nocenjem negde u Makedoni npr. Al nije taj put nimalo strasan. 

Link to comment

Kad si kod Soluna jos 2h i stizes dole gde mozes da biras gde ces, Steta zbog toga propustiti lep izbor... AKo je tesko zbog puta, onda pauza sa nocenjem negde u Makedoni npr. Al nije taj put nimalo strasan. 

 

hajde malo konkretnije predloge daj.

Link to comment

Mozes da spavas gde hoces usput. Pogledaj npr Alvirovicev put, on daje cene smestaja i ostalog. Ili guglaj u zavisnioti od preferencija koji tip smestaja zelis. Mi smo uvek isli direktno, a ne mogu da se setim ko je od mojih nocevao usput. edit. ja bih na primer ili skrenuo u Skopje (cini mi se da je 50km skretanje) i tu provero nekoliko sati i spavao ili Dojransko jezero koje je na putu.

Edited by Timmy
Link to comment

+1 za pauzu u Skoplju. Ja sam tako isao prosle godine. Iz Beograda prvo na klopu u Mrzence kod Javora pa na spavanje u Solun, a u povratku smo spavali u Skoplju. Airbnb koliko hoces ima sa sasvim pristojinim pa cak i niskim cenama tako da je po meni bolje "zrtvovati" po dan u Solunu i Skoplju a otici na neko lepse mesto.

Link to comment

Veles je pravo mesto za prespavljivanje: Skopje je malo udaljenije i vece, pa 'oce da proguta poprilicno vremena, ulaz, izlaz, taj rad, а zna da bude i neprijatno guzvasto.

Veles taman, em je naputantm.

Чкембе чорба и бурек обашка  -_-

Edited by namenski
Link to comment
  • 2 months later...

Drugovi i drugarice, došao je trenutak da se overi Halkidiki. Kako bih malkice suzio pretragu i prikrio svoje opšte neznanje o ovom delu Grčke, da li bi neko od vas ljubazno preporučio sledeće:

- lepo mesto gde se može blejati nedelju dana sa sitnim detetom

- čisto more sa lako pristupačnim plažama

- dobar izbor restorana.

 

Što autentičnije i manje krcato turistima, to bolje, ali uz uvažavanje činjenice da sa malim detetom ne treba ići u totalnu egzotiku već treba težiti nekom kompromisu.

 

Uslov svih uslova je da u mestu ima hotela koji su na samoj plaži, tako da do iste treba npr. minut pešačenja. Ako znate za neku ovakvu oazu mira i sreće na bilo kom od tri prstena bio bih veoma zahvalan ako biste podelili neke detalje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...