Jump to content
IGNORED

Olimpijske kvalifikacije


theanswer

  

32 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Redovna letnja igra pravljenja ex-yu repke? Ajmo :)

 

Teo, Dragic

Bojan, Bogdan, Kruno

Kalinic, Hezonja

Mirza, Bjelica, Saric

Jokic, Planinic

 

Naravno daleko od dream teama, onoliko koliko bi vi ostali bili daleko od nas.

ovaj tim je i dalje ispod Spanije i u rangu kompletne Francuske. Da zanemarim to sto bi Vucevic bio prvi centar, i to da se ovakvi timovi ne prave bez Pere Antica

Link to comment
  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    67

  • Kanzas siti zez

    44

  • Frank Pembleton

    32

  • Timmy

    30

Naravno da sam bio svestan da cu zaboraviti na petoricu kada sam sastavljao ono, koji vam je. :D

 

OK, recimo da ovde Vucevic i Pero upadaju umesto Planinica i... uf, Mirze. Nurkic ceka naredni olimpijski ciklus.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Hajde da ne pretjerujemo, treba da prođe mnogo vremena pa da dobijemo igrače kao što su Divac i Stojaković, nosioce tima koji se bori za trofej u NBA. Ovde nema ni blizu takvih igrača.

 

lol divac i stojakovic

 

 

jedino sto radi protiv jokica, i nije zanemarljivo, jeste to sto je nejt silver izracuno da je jokic olstar sledece godine

Link to comment

Ugušili smo Portoriko koji jeste slabašna ekipa ali smo odigrali dve odlične utakmice kada je trebalo. Za ove 3 godine što je Đorđević selektor imali smo jedan "kiks" ako se poraz u polufinalu EP može tako nazvati. OI za mene nisu OI bez da imamo košarku, baš sam srećan.

 

Aca Trica odvede Hrvate na OI :lolol: Da nije bilo onog proširenja plus ovakve odluke za domaćinstvo oni ne bi ni igrali, znači poklopile su im se stvari x2. Ali, i mi smo imali sreće u žrebu mada sam uverenja da je stari sistem ostao na snazi, takođe bi se kvalifikovali.

 

Još Francuska - Kanada da se odgleda mirne duše.

Link to comment

stimca za atmosferu

 

:0.6:

 

Polako nastaje jos jedan kosarkaski standard pored pozicije crnca - pozicija Stimca. Ovaj bi istisnuo i Divca i Savica da je igrao u njihovo vreme.

Link to comment

ovaj tim je i dalje ispod Spanije i u rangu kompletne Francuske. Da zanemarim to sto bi Vucevic bio prvi centar, i to da se ovakvi timovi ne prave bez Pere Antica

Pero ulazi kroz 'nash' kljuc. Kalauzom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...