Jump to content
IGNORED

Olimpijske kvalifikacije


theanswer

  

32 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim bravo hrvati, što nekako preskočiše italijane koji se ponašali kao društvo na basketu koje igra u gajbu piva...

Mislim da hrvatima sve zavisi od rasporeda uutakmica. Kad nalete na nekog tvrdog, oni će da krenu da šize i da se tuku po terenu...

 

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment
  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    67

  • Kanzas siti zez

    44

  • Frank Pembleton

    32

  • Timmy

    30

Italijani su bili ispod svakog nivoa. I ekipa iz parkića igra ozbiljnije basket u gajbu piva.

Pa opet, iako bolji sve vreme, Hrvati su im se onoliko nudili pred kraj... ali ne, što neko reče, Žabari nisu bili zainteresovani.

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment

Meni se čini da po prvi put posle raspada Jugoslavije, sada po raznim zemljama ima dovoljno kvaliteta i talenta da bi mogli da se pošibaju sa Amerima.

 

Već sam pisao da me Jokić podseća na Divca, a neko mi je otpisao da sa radnim navikama, koje ima treba da ga nadmaši.

 

Drugačije izgledaju OI, kada učestvuje reprezentacija za koju navijaš na košarkaškom turniru.

Link to comment

Sinoć razmišljam kolika šteta,je što Teo, Jokić, Bogdanovići, Šarić i ostali nemaju priliku da igraju u jednoj reprezentaciji. Prvi put posle više od 20 godina bismo mogli da parirao drim timu.

Link to comment

Meni se čini da po prvi put posle raspada Jugoslavije, sada po raznim zemljama ima dovoljno kvaliteta i talenta da bi mogli da se pošibaju sa Amerima.

 

Već sam pisao da me Jokić podseća na Divca, a neko mi je otpisao da sa radnim navikama, koje ima treba da ga nadmaši.

 

Drugačije izgledaju OI, kada učestvuje reprezentacija za koju navijaš na košarkaškom turniru.

Redovna letnja igra pravljenja ex-yu repke? Ajmo :)

 

Teo, Dragic

Bojan, Bogdan, Kruno

Kalinic, Hezonja

Mirza, Bjelica, Saric

Jokic, Planinic

 

Naravno daleko od dream teama, onoliko koliko bi vi ostali bili daleko od nas.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Meni se čini da po prvi put posle raspada Jugoslavije, sada po raznim zemljama ima dovoljno kvaliteta i talenta da bi mogli da se pošibaju sa Amerima.

 

Već sam pisao da me Jokić podseća na Divca, a neko mi je otpisao da sa radnim navikama, koje ima treba da ga nadmaši.

 

Drugačije izgledaju OI, kada učestvuje reprezentacija za koju navijaš na košarkaškom turniru.

Ipak prvo moras suvereno da vladas u Evropi, da bi imao takav osecaj. (Jedino, ako si pod raznim zemljama mislio i na Spaniju, Francusku, Litvaniju...) 

Link to comment

Redovna letnja igra pravljenja ex-yu repke? Ajmo :)

 

Teo, Dragic

Bojan, Bogdan, Kruno

Kalinic, Hezonja

Mirza, Bjelica, Saric

Jokic, Planinic

 

Naravno daleko od dream teama, onoliko koliko bi vi ostali bili daleko od nas.

:unsure:

da nisi ukica zaboravio? :)

Link to comment

:unsure:

da nisi ukica zaboravio? :)

Ne moze Ukic, mora po kljucu. 5 nasih, 5 njiovih i 2 padobranca.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Hajde da ne pretjerujemo, treba da prođe mnogo vremena pa da dobijemo igrače kao što su Divac i Stojaković, nosioce tima koji se bori za trofej u NBA. Ovde nema ni blizu takvih igrača.

Link to comment

Hajde da ne pretjerujemo, treba da prođe mnogo vremena pa da dobijemo igrače kao što su Divac i Stojaković, nosioce tima koji se bori za trofej u NBA. Ovde nema ni blizu takvih igrača.

+1000

????

Link to comment

Redovna letnja igra pravljenja ex-yu repke? Ajmo :)

 

Teo, Dragic

Bojan, Bogdan, Kruno

Kalinic, Hezonja

Mirza, Bjelica, Saric

Jokic, Planinic

 

Naravno daleko od dream teama, onoliko koliko bi vi ostali bili daleko od nas.

izdominirali bi odbranom reketa!

Mirza, Saric, Jokic, Planinic. ne zna se ko je boljli defender :D ova ekipa ima potencijal za 100 koseva po tekmi, ali bi primali 110 :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...