Jump to content
IGNORED

Olimpijske kvalifikacije


theanswer

  

32 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    67

  • Kanzas siti zez

    44

  • Frank Pembleton

    32

  • Timmy

    30

jel realno da smo imali 37 asistencija na 37 datih fg...to jos nisam video da se desilo.

 

http://www.fiba.com/ls/#12521&BKM400101

 
Rekord EL je 33 na jednom mecu. Ovih 37 deluje nestvarno.. A u taj broj ulaze i bacanja, tako da nije to sto si pomislio da je svaki kos bio iz asistenicje.
Edited by Timmy
Link to comment

37 Fg i 37 Ass znači da je svaki koš bio asistencija... Meni to neverovatno...

ne znaci, posto se asistencije racunaju i za bacanja

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Link to comment

ne znaci, posto se asistencije racunaju i za bacanja

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

A da, to su te novotarije, koje se nekad nisu računale :) Zaboravi mator čovek...

Link to comment

A da, to su te novotarije, koje se nekad nisu računale :) Zaboravi mator čovek...

 

Izveli smo 26 bacanja a, ako se ne varam, nijednom nismo promasili oba bacanja, tako da nam ostaje nekih 13 neasistiranih ubacaja. Tih 37 asistiranih od 50 ubacaja pricu cini malo realnijom ali svejedno je u pitanju neverovatan broj. Sto je jos neverovatnije, nijedan igrac nije imao dvocifren broj asistencija, najvise je pokupio Bogdanovic (8), pa Jokic i Jovic po 6. Ulazili su svi igraci a jedino Simonovic, Dangubic i Stimac nisu imali nijednu asistenciju, s tim sto su Stime i Danguba igrali po oko sedam minuta. Nestvarna statistika.

Link to comment

Mi smo imali dosta više asista i od USA u finalu kad su nas nagnali 40-50 razlike. Koliko sve to zvuči cool, toliko ujedno i pokazuje da nemamo apsolutno nikog ko može sam sebi da kreira šut. :D

Link to comment

Ja sam oduševljen našom igrom večeras, takvu dominaciju davno nisam gledao. Koliko je Jokara dao novu dimenziju repki, pa to je fantazija gledati. Idemo na medalju u Riju, pa šta nam bog da.

 

I da, bravo 'rvati. Navijao sam za njih i to ne zbog jugonostalgičarskih razloga, nego zato što su konačno stisli muda i pokazali šta mogu. A i pun mi je kurac više nameštanja Italijanima žrebova i domaćinstava, ne bi li igrali na raznim takmičenjima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...