Jump to content
IGNORED

Tour de France 2016


malkin

TDF 2016  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    61

  • omiljeni

    37

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • freakns

    29

valjda 70 sekundi izgubio

nisu samo sekunde...

moze da popije kaznu jer je isao bez bicikla. po pravilima, racuna se kada bicikli predje liniju, ne vozac. tako da moguce da nije dozvoljeno da ide deonicu bez bicikla... 

 

Yates vodi :lol::Hail:

Link to comment

Koliko sme da se džogira bez bajsa a da ne popaseš suspenziju?

ne znam. teško da će da ga kazne za ovo. ali da mi je neko rekao da će ovako da mi bude žao Fruma... :lolol:
Link to comment

Ovo ce garant biti neutralizovano. 

 

Froomeov trk :lol:

 

Opet, trka za etapu super, ovo iza... klasicni Tour. Quintana razocarenje, Sky negledljiv. Froome meni jos manje simpatican posle danasnje etape i zahtjevanja da se stane jer su mu drugari imali pad. 

 

Bring the Vuelta on 

Link to comment

na english eurosportu kazu "zasto bi sada menjali rezltate kada nisu u proslosti"

 

po pravilima, jedino ako motorno vozilo izazove sranje, moze da se ponisti rezultat. navijaci se ne racunaju.

 

 

bice interesantno sta ce odluciti

Link to comment

Kad je pre par etapa pao balon na 1km do cilja onda su za tu grupu gledali vreme na 3km do cilja. Tako nešto bi moralo i sad da se uradi.

Link to comment

na english eurosportu kazu "zasto bi sada menjali rezltate kada nisu u proslosti"

 

po pravilima, jedino ako motorno vozilo izazove sranje, moze da se ponisti rezultat. navijaci se ne racunaju.

 

 

bice interesantno sta ce odluciti

Ovde je motor ucestvovao u incidentu. Porte se zakucao u motor. Moguce da ce da poniste.

 

Kad je pre par etapa pao balon na 1km do cilja onda su za tu grupu gledali vreme na 3km do cilja. Tako nešto bi moralo i sad da se uradi.

Razlika je sto je na toj etapi bio sprint finis, a sad je bio cilj na brdu. Kad se desi sranje na sprintu racuna se vreme na 3km do cilja, tog pravila nema kad je cilj na vrhu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...