Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Bemliga, Morata je odbio da dodje, a Beloti je izgleda preskup. Ne znam sta da mislim o ovome, s jedne strane mlad je i moze da se razvija, s druge strane nece se Milan plasirati u CL ako ceka da mu se vodja navale razvije.

 

Inace vrlo aktivan prelazni rok u Milanu, dosta efikasno zavrsavaju poslove.

Link to comment

Pa, ne, ako dodje Silva ne treba im Costa. Pritom jos uvek imaju i Baccu.

Mislim da naredna sezona preti da bude jedna od najzanimljivijih u poslednje vreme, mozda i sa najvise kvaliteta u post calciopoli eri.

Link to comment

Serie A treba jake™ milanske klubove. Milan djeluje kao ozbiljna prijetnja Arsenalu u Ligi Evrope iduce sezone, a ako dovedu Diega Costu, bice i prvi favoriti za taj trofej iz puno razloga, prvenstveno zbog mentaliteta velikog kluba.

 

Inter je vec misterija. Imaju kvalitet u rosteru, ali kako to sklepati u iole neraspadljiv™ tim? Onaj raspad protiv Milana u zadnjem derbiju je Inter in a nutshell. Spalletti treba da prezivi do Nove godine, za pocetak. Ako nista, nece se morati peglati sa Evropom.

 

Lazio ce biti u sredini tabele, neko 8.mjesto. Evropa ce ih izmoriti, Lotito nece dovesti adekvatne zamjene za ove koji odlaze ili su vec otisli.

 

Napoli ce biti interesantan, sa povratkom Milika u pricu. Gdje ce Mertens dogodine igrati?

Edited by ArleKino
Link to comment

Inter konacno ima trenera. Ja zaista verujem da Spalletti moze mnogo sa njima, jeste da su lose selekcionisani, ali ako nadju bekove koji umeju da guraju napred napravice lom. Banega i Mario ce pokidati pod njim, a Icardi ce biti capocannoniere, mmw.

Milan je druga prica, polako krecu da lice na nesto igracki, ali previse je to tumbanja rostera da bi se moglo ocekivati nesto vec prve sezone. Posebno sto ni Montella nije neka trenerska klasa, da se ne lazemo. Ali da ce biti bolje od ovoga hoce, i to osetno.

Napoli napada scudetto, najozbiljnije, imaju sve preduslove. U nas nemam toliko poverenja, 80-ak bodova, ali EDF dolazi kao najvise treci.

Link to comment

Inter konacno ima trenera. Ja zaista verujem da Spalletti moze mnogo sa njima, jeste da su lose selekcionisani, ali ako nadju bekove koji umeju da guraju napred napravice lom. Banega i Mario ce pokidati pod njim, a Icardi ce biti capocannoniere, mmw.

Milan je druga prica, polako krecu da lice na nesto igracki, ali previse je to tumbanja rostera da bi se moglo ocekivati nesto vec prve sezone. Posebno sto ni Montella nije neka trenerska klasa, da se ne lazemo. Ali da ce biti bolje od ovoga hoce, i to osetno.

Napoli napada scudetto, najozbiljnije, imaju sve preduslove. U nas nemam toliko poverenja, 80-ak bodova, ali EDF dolazi kao najvise treci.

Plus 1  :)

Link to comment

Cekaj da vidimo ko ide i ko dolazi, bitno je ko sto Orasi kaze dovesti par snaznijih i visljih igraca, a ne da se strepi kod svakog prekida i gube bodovi zbog tako ociglednog propusta.

Link to comment

Milik je rezerva Mertensu, zasto cackati najbolji napad lige. A i bice prilike za svu cetvoricu u rotaciji tokom sezone, plus imaju i Pavoletija, nece sigurno treca opcija na cf biti neki world beater.

Napoliju fali dubine pozadi (na bekovima prvenstveno) i treba razmotriti Reinin status. Mislim da pada opasno sa kvalitetom, gledao sam negde statistiku i procenti su mu u ozbiljnom padu poslednje 2 sezone. Sve ostalo je i vise nego dobro.

Link to comment

Bice video tehnologije naredne sezone, to bi trebalo da smanji prostora za marifeluke. Ocekujem impact kao u sezoni kada je Verona uzela scudetto :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...