Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Evo, proslo 12 sati ja i dalje ne mogu da se opasuljim. Klincu od 18 godina su ponudili 5 miliona, priliku da bude legenda kluba i on odluci da nece da produzi ugovor.

 

Kako se to postaje legenda kluba ako obnovi ugovor i za dvije sezone od nedje za 100 miliona? :fantom:

 

Milan je brod koji je potonuo... da li ce se dici i kada - Donaruma nije lud da ceka.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Da, posto mu vreme za vrhunski fudbal ubrzano istice. Ne bi mu nista falilo da je ostao jos 2-3 godine i onda se prodao kako ti kazes, ima stabilan klub sa zacementiranim mestom na golu gde moze da uci i da se razvija. Ovako ce otici ko zna gde, branice ko zna koliko, i mozda propustiti WC zbog toga.

Link to comment

btw, citao sam juce tekst nekog skauta koji je radio za Inter, kaze da su snimili Donarumu u Napoliju dok je jos imao 13 godina, pratili ga 3 godine, dovodili nekoliko puta na probe i testiranja u Inter, na kraju sve detalje dogovorili oko saradnje...da bi ovaj sutradan potpisao za Milan.

Link to comment

Dobro, sta bi se desilo da je potpisao novi ugovor ne znamo, mozda bi otisao posle 2 godine, mozda bi ostao jos 10, nije ni bitno. Odlucio je da ide, mozda ce postati legenda negdje drugo. Malo je rizicno jer moze ovako da izgubi mjesto u reprezentaciji na SP, ako se Milan zainati i drzi ga na klupi godinu dana [mada sumnjam]. U svakom slucaju, nije uradio nista na sta nije imao pravo, a u isto vrijeme, zajebao je klub koji mu je dao sansu, i u 18. godini nudio 5 miliona po sezoni. 

Link to comment

Napoli odbio Celzijevih 60 miliona za Kulibalija. Najskuplji do sad transfer odbrambenog igraca je David Luiz, Celzi - PSG za 49,5 miliona evra.

 

de-laurentiis.jpg

 

 

 

Radja najbolji igrac Rome prosle sezone po izboru navijaca.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Pominje se i 48m od Chelsea za Manolasa. Za te pare bih ga odvezao bajsom do Londre™. Dace dobri Allah da je tacno, ostao bi Mo 1/1 i jos bismo se pojacali.

Link to comment

Dajte ga i u pola. Težak blam od igrača. Mislim daje vučica povukla dva vrhunska poteza ove godine. (trener + direktor)

 

Te bi i ratosiljanje grka bio treći.

Link to comment

Ja bi rutinski dao Salaha. Vrlo dobar igrac, ali sa ociglednim limitima. Od ovoga sumnjam da moze bolje, a za pare koje navodno nudi liverpul moze da se uzme i Berardi [koji i sam ima neke probleme, ali daleko veci apsajd]

Link to comment

Monchi je pogodak, EDF je nepoznanica jos uvek. Plasi me takticka rigidnost i preofanzivna postavka (nominalno, nije autisticni maverick, al ce istumbati tim) kod njega, bio bih mnogo sigurniji sa Spallettijem, al sta je tu je. Ako bude uspesna tranzicija bicemo na konju.

Link to comment

Ja bi rutinski dao Salaha. Vrlo dobar igrac, ali sa ociglednim limitima. Od ovoga sumnjam da moze bolje, a za pare koje navodno nudi liverpul moze da se uzme i Berardi [koji i sam ima neke probleme, ali daleko veci apsajd]

 

Berardi je slabiji igrac u ovom momentu od Salaha, i to osetno. Koliko god da je prednost na strani Berardija u skilu toliko kaska u fizikalijama. Niti ce Salah nauciti da dodaje barem 80% jednostavnih paseva, niti ce Berardi nauciti da bude brz i da se ne povredjuje svako malo, a vec bi obijica trebalo da su u peaku, ne moze se racunati na neki bobzna kakav napredak.

Da me ne shvatis pogresno, narano da je Berardi dobar igrac, ali nikako nije dobra zamena za Salaha. Na levom krilu vec imamo dvojicu igraca koji su slicnog skillseta, izgubili bi smo raznovrsnost uvodjenjem jos jednog takvog. Salah na momente povlaci totalno neracionalne poteze, ali nema odbrane kojoj ne izaziva probleme golom brzinom. Malo je igraca koji bi mogli da budu direktna zamena a koji su u nasom dometu, zato i mislim da bi njegova prodaja trebala da bude jedna od poslednjih opcija za punjenje budzeta. Dobra ponuda za njega je 50+ miliona, ispod toga ga ne bih dao.

Link to comment

ne znam, meni salah nije za vecu ekipu, cak vec u romi izgleda na momente, u vaznim utakmicama, nedorastao. osim brzine on nema nijedan drugi vanserijski kvalitet, a prilicno je nekonzistentan. berardi svakako ima vise talenta, a da nisu isti igraci, naravno da nisu. ppomenuh ga prosto jer se dovodio u vezu s romom u zadnje vrijeme. 

 

sta je dobra cijena, jbg, to zavisi i od toga koliko su klubovi spremni da daju. da li 40 ili 50 miliona, i jedno i drugo su dobre pare, nego ono sto htjedoh reci, sumnjam da ce njegova cijena da raste u narednim sezonama. odnosno, djeluje mi da je pravi trenutak za prodaju

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...