Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neka mu je srecan ostanak i dobro da vas sluzi.

 

Ispod 50 mislim da nema sanse da ode. Dobro, eura, ne sugavih funti.

 

Pobobu, zar nije upravo United pljunio™ 52 za, pazsad, Perisica?!

Link to comment

Ispod 50 mislim da nema sanse da ode. Dobro, eura, ne sugavih funti.

kazu between £35 and £40 zatvaraju dogovor

 

zar nije real odbijen pre desetak dana sa jos jacom ponudom za mbappe-a?

Edited by cvrlle
Link to comment

Ispod 50 mislim da nema sanse da ode. Dobro, eura, ne sugavih funti.

 

Pobobu, zar nije upravo United pljunio™ 52 za, pazsad, Perisica?!

Cena obicno bude stvar dogovora. Moguce je i 50m nije to problem. Lova  nije problem za premijerligase, vise se radi o tome da li ce "ubosti" igraca. Ako ubodu niko vise ne pominje koliko je placen.

35m funti tj. 40m evra vam je dosta :)

Link to comment

Arsenalova ponuda za Mbappea je bila malo drugačije koncipirana od Realove. Real je nudio 130 miliona, ali puno manje love odmah, više su se fokusirali na one bonuse sa FM-a. :D

 

Valjda je Arsene odlučio krenuti na sve ili ništa u zadnje dvije sezone mada se bojim da će se ostvariti ova priča oko Arde Turana. To mu ga dođe kao "first world problem", ali ako se toliko bude pričalo o Lemaru i Mbappeu, a na kraju završimo™ sa Turanom i Lacazetteom, biću prilično razočaran.

 

(Wenger: "Hold my beer." Arsenal ne kupi nikog do kraja prelaznog roka, a Alexis i Ozil odu.)

Link to comment

Cena obicno bude stvar dogovora. Moguce je i 50m nije to problem. Lova  nije problem za premijerligase, vise se radi o tome da li ce "ubosti" igraca. Ako ubodu niko vise ne pominje koliko je placen.

35m funti tj. 40m evra vam je dosta :)

 

Problem je sto nije. Mozda je besmisleno za druge klubove, ali Salah je jedan od najznacajnih igraca tima, rekao bih treci iza Dzeka i Radje, i kao takav nama vredi vise od toga. Problem sa Romom je sto izgleda mora da ispuni neke uefine™ uslove do kraja juna ili ce popiti kaznu. Meni se licno okrece u stomaku od mogucnosti da ovaj ode, posebno posle ovoga sa Perisicem.

Link to comment

Problem je sto nije. Mozda je besmisleno za druge klubove, ali Salah je jedan od najznacajnih igraca tima, rekao bih treci iza Dzeka i Radje, i kao takav nama vredi vise od toga. Problem sa Romom je sto izgleda mora da ispuni neke uefine™ uslove do kraja juna ili ce popiti kaznu. Meni se licno okrece u stomaku od mogucnosti da ovaj ode, posebno posle ovoga sa Perisicem.

 

Kakve veze ima Perisic sa Romom?

Link to comment

Arsenalova ponuda za Mbappea je bila malo drugačije koncipirana od Realove. Real je nudio 130 miliona, ali puno manje love odmah, više su se fokusirali na one bonuse sa FM-a. :D

 

Valjda je Arsene odlučio krenuti na sve ili ništa u zadnje dvije sezone mada se bojim da će se ostvariti ova priča oko Arde Turana. To mu ga dođe kao "first world problem", ali ako se toliko bude pričalo o Lemaru i Mbappeu, a na kraju završimo™ sa Turanom i Lacazetteom, biću prilično razočaran.

 

(Wenger: "Hold my beer." Arsenal ne kupi nikog do kraja prelaznog roka, a Alexis i Ozil odu.)

 

Puca na trece mesto, napokon? :P

Link to comment

Jbg, ko da mi™ ne bismo da manje platimo, nego čim se ljudi iz Uniteda pojave ovi sto prodaju vide vreće sa novcem koje hodaju...

Link to comment

Perišić uopšte nije loše rešenje, pogotovo što je tipičan Murinjov igrač, brz, visok i jak, ali sume koje se pominju su mentalne.

 

 

Jedino što je pozitivno je to što ćemo tim i drugima da zamutimo vodu...    :D

Link to comment

Pošto ne pratim Serie A, ono što sam video na netu jizgleda ludački. Kapiram da na YT Cleverley može da se napravi da izgleda kao Messi, ali Dalmoševa brzina je neupitna. 

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...