Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Nisam siguran uopste koliko nam znaci ovaj bod. A sto je najgore nisam siguran ni da cemo proci Celtu.

 

bilo bi bolje da meč završili i bez tog jednog boda ili?

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali produžavamo niz nepobedivosti. Jasno je bilo i pre početka da je Mo došao da ne izgubi. Sa takvim pristupom prekritični ste prema Mikiju i Marsijalu. Jednostavno kad nemaš podršku ne možeš ništa u napadu. Valensija jedva da je par puta i do centra došao a prešao ga nije. 

Link to comment

Ja sam kritican samo prema ovom idiotu. Jasno je bilo sta je plan i on ga je debelo ugrozio svojim idiotlukom. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Pa "idiot" je takav oduvek, tanak fitilj to svi znaju. Ali donosi tu fizičku dominaciju. Ja to ne volim ali u određenim situacijama je koristan. Samo nikad ne znaš kad će da mu kvrcne.

A Seltu ne da moramo nego hoćemo da eliminišemo.

Link to comment

Fella je preljavština u rangu Pepea. Fakat, da je mesto Kuna bio Pepe, navijao bi za Pepa (sic!)

Što se tiče Celte, sanjao sam kako Radoja zabija na Trafordu. Veternik gori.

Link to comment

Eto vama Fele protiv Selte u 11...

 

 

 

Na žalost da, ali nadam se od leta više nikada. Mourinho je izgledao prilično izverviran onim što se desilo. 

Link to comment

+1

 

Nije da mi je Žbunokosi posebno drag, ali trebalo bi promeniti pravila oko tih budalaština sa (navodnim) headbuttom. Sudije to tretiraju kao da ga je đonom odvalio, a kao što Kun dobro zna vrlo lako je navući protivničkog igrača da se nagne centimetar ka tebi, posle čega je dovoljno da besramno odletiš unazad i pošalješ ga na tribine.

 

Prirodna reakcija kad ti se neko unosi u lice je da spustiš glavu tj. nagneš se unapred, protiv tog instintka se teško može a pravila zahtevaju da smerno odstupiš unazad i tražiš zaštitu sudije. Inicijator sranja je tu gotovo uvek žrtva™ kojoj u tim situacijama retko sleduje i žuti karton, kamoli crveni. 

Link to comment

Moramo proci Celtu. 

 

Nadam se. Inace, misljenja sam da cemo ili ispasti u polufinalu ili osvojiti sigurno. U Vigu lako mozemo da zgovnamo sebi zivot i onda da se vadimo na Old Traffordu sto ne bi bilo nimalo lepo za gledanje. Ako prodjemo, tu jednu utakmicu ce Mourinho majstorski spremiti, ne sumnjam u to

 

bilo bi bolje da meč završili i bez tog jednog boda ili?

 

Majku mu, valjda postoji razlika  izmedju toga i onoga sto sam rekao.  :) Samo se plasim da s obzirom na okolnosti i raspored taj bod nece biti dovoljan

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...