Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znači sudija pokrao Boro, a Siti opet nije uspeo da pobedi.

 

 

 

Ne znam ko se više od nas blamira, doduše Siti je mali klub bez tradicije, tako da je i bruka manja.  Što bi rekao Ruxin, "Pep vežb'o taktiku".  :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment

Imamo novog šampiona.

 

Čestitke plavcima!

+1 Chelsea igra dobro, ne jajare, danas im je i bod realno odgovarao, ali su napadali i isli po pobedu. Sasvim zasluzeno.

Link to comment

Lazni Profesor na kraju jos moze da izbije na trece mesto ako dobije danas i za koji dan Sautempton.

Trebaće mu u te dve utakmoice 5 razlike, da nadoknadi i gol razliku, za treće mesto...

Link to comment

Koliko sansi Liverpool propusta za lagano trece mesto. Da ne idem dalje 2 skorasnja meca i to kuci  B'mouth 2-2, C.Plalace 1-2. Verovato i sutra moze biti svasta.

Link to comment

Koliko sansi Liverpool propusta za lagano trece mesto. Da ne idem dalje 2 skorasnja meca i to kuci  B'mouth 2-2, C.Plalace 1-2. Verovato i sutra moze biti svasta.

 

Ma mi to samo da bude naizgled uzbudljivije :fantom:

 

a Palas je dobio i budućeg šampiona u gostima, što bi mi bili bolji od toga :lol:

Link to comment

Totenhem je za tri klase bolji od pregroznog Arsenala. Sramotna igra. Ne zna se da li su gluplji ili netalentovaniji u zbiru.

 

Babe Remzija i Ozila i preglupog i netalentovanog Gabrijela ne mogu očima da gledm više.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Ne znam da li postoji statistika o % osvojenih duela (ono, dva igrača u kontaktu, jedan osvaja loptu)? Mislim da je Ozila igrač sa najmanjim procentom osvojenih duela u istoriji lige. Ako prelazi 10% glavu dajem. Bukvalno ne postoji mogućnost da on izdrži malo jači kontakt sa nekim igračem (bilo kojim) i zadrži loptu.

Link to comment

2 promasena prazna gola u prvih 25min, kazna se nametala kao logican splet okolnosti, ali jbg, Arsenal je previse jalov za tako nesto.

Link to comment

Trebaće mu u te dve utakmoice 5 razlike, da nadoknadi i gol razliku, za treće mesto...

 

Vidiš da je sveopšte saplitanje po severozapadu, teško da će bilo ko tu imati 100% do kraja pa da odlučuje gol razlika. 

 

Chelsea prestigao mučeni LFC po broju golova, a tu su negde i Spursi :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...