Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Copa América Centenario

CA2016 22 members have voted

  1. 1. Ko osvaja

    • Argentina
      45%
    • Brasil
      13%
    • Chile
      4%
    • USA
      9%
    • Mexico
      4%
    • Colombia
      0%
      0
    • Uruguay
      18%
    • Paraguay
      0%
      0
    • Ecuador
      0%
      0
    • Costa Rica
      0%
      0
    • Peru
      0%
      0
    • Ne znam
      4%

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

E, avataru, avataru... sta promasi.

  • Replies 194
  • Views 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I opet...

 

Ajde, Enere.

Edited by Budja

kakve 2 sanse za minut masi ekvador

Crkli smo. A ovi bes Dempsija ne mogu da se sastave.

Provukose se Ameri.

 

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

nece lopta u gol

Kroz iglene usi.

 

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Toñu Valenciji je vreme za penziju. Znacajano smo bili konkretniji nego sa njim (ne znam sta je iskljuceni Jones u timu).

 

Dempsi je pola tima Amera, potpuno su bezopasni bez njega, dao gol, i odlicna asistencija za drugi.

Dzermejn Dzons je odlicno odigrao, on i Dempsi su nezamenjivi.

 

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Sad na Argentinu?

 

Bravo Klinsmane.

Opet je gol visio u vazduhu kao i protiv Paragvaja i opet su fudbaleri SAD na srce i srecu izvukli pobedu.  Taj stil igre, sa puno uklizavanja i fizickih kontakta, koji izgleda Klinsman forsira, ima svoju vrednost ali i skupu cenu jer proizvodi veliki broj kartona.  Prosli put je Jedlin zaradio dva zuta.  Ovaj put su to Dzons, Bedoja i Vud.  Ova poslednja trojca nece igrati u 1/2-finalu (verovatno protiv Argentine) sto je veliki hedikep, pogotovo odsustvo Dzonsa koji je do sada bio jedan od najboljih igraca SAD na turniru.

Meni se cini da nakon izlaska Dempsija nije imao ko da povuce kontru pa otuda rizine napade Ekvadora nije imao ko da kazni.

Pa nema on igraca tog kalibra u timu.  Kada izadje Dempsi, to oznacava zavrsetak ofanzivnog fudbala i prelazak na rovovsku borbu da se sacuva vodjstvo.

Pa nema on igraca tog kalibra u timu.  Kada izadje Dempsi, to oznacava zavrsetak ofanzivnog fudbala i prelazak na rovovsku borbu da se sacuva vodjstvo.

 

Ne pratim redovno, je l Dempsi izlazi napolje jer je mator pa ne moze vise da trci?

Ne vidim, recimo, u ovoj  utakmici takticku potrebu da se izbaci napolje.

Rekao bih da je Dzons bio bitniji od Dempsija, u tranziciji i u prenosu lopte pri kontrama. U sve tri utakmice koje su Ameri dobili. Dempsi je bio kljucan u finisiranju.

 

Obojica su u poznim godinama i ritam igranja uzima danak. Da ne proveravam sada, mislim da je Dzons godinu stariji.

 

Nedostajace im Dzons kontra Mesi&co.

Edited by Gandalf

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.