Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Copa América Centenario

CA2016 22 members have voted

  1. 1. Ko osvaja

    • Argentina
      45%
    • Brasil
      13%
    • Chile
      4%
    • USA
      9%
    • Mexico
      4%
    • Colombia
      0%
      0
    • Uruguay
      18%
    • Paraguay
      0%
      0
    • Ecuador
      0%
      0
    • Costa Rica
      0%
      0
    • Peru
      0%
      0
    • Ne znam
      4%

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Dimitrije, Vasicu, Gandalfe, Peter Fan razbicemo vas sutra.

Viva la Tri !

:P

 

hqdefault.jpg

  • Replies 194
  • Views 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dimitrije, Vasicu, Gandalfe, Peter Fan razbicemo vas sutra.

Viva la Tri !

Мало морген™.

 

Čovjek kojem je Felipe Melo uništio karijeru u dva poteza.

Што, добио је шансу поново и опет испао тежак слепац. 

Dimitrije, Vasicu, Gandalfe, Peter Fan razbicemo vas sutra.

Viva la Tri !

Ja navijam za reprezentaciju Srbije, a sto se tice reprezentacije SAD njih simpatisem jer u njihovoj zemlji zivim.  Sto se tice La Tri, oni imaju zastavu boje (Velike) Kolumbije ali nisu Kolumbija.  Mislim da ce SAD da ih pobedi, doduse na izgaranje i pozrtvovanje, ali to je stil kojim SAD igraju.

Dimitrije, Vasicu, Gandalfe, Peter Fan razbicemo vas sutra.

Viva la Tri !

Ja za SAD navijam, osim kad igraju protiv Srbije (sto mi se cini nije bio slucaj jos od '98 u Francuskoj), ali ne bi mi bilo zao ni da Ekvador dobije. Sto bi najvjerovatnije i znacilo kraj Klinsmana na klupi SAD. A tome ne znam kako da se ocitujem.

Ja za SAD navijam, osim kad igraju protiv Srbije (sto mi se cini nije bio slucaj jos od '98 u Francuskoj), ali ne bi mi bilo zao ni da Ekvador dobije. Sto bi najvjerovatnije i znacilo kraj Klinsmana na klupi SAD. A tome ne znam kako da se ocitujem.

Ако би Клинсман отишао са клупе, пораз није велика цена.

Klinsman ce da ode osim ukoliko SAD ne udju u finale.  Moja najveca zamerka Klinsmanu je izbegavanje nekolicije kreativnih igraca SAD za racun trkaca i izgaraca.  Pogotovo ako je rec o igracima koji igraju u Nemackoj.  Proslog SP se odrekao Donovana, jedinog kretaivnog americkog igraca.  Ovog puta se odrekao Li Ngujena, klasicne 10-ke i kreativca koji nije na nivou Piksija ali koji je dovoljno dobar da igra i u srpskoj reprezentaciji.  Medjutim kada Klinsman ode, ko ce da ga zameni?  To  je jos veci problem.

Go, go, USA!

 

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Ameri igraju ko Barsa u odbrani, pokriva se covek a ne prostor i nasi ne mogu da se snadju jer se slabo krecu bez lopte (moj utisak).

Odbrana suplja, jedino nas vadi Arturo Mina koji je tri puta odlicno reagovao u izglednim situacijama za Amere.

 

Zasluzeno vode Ameri.

Bedoja zasrao dve odlicne kontre

 

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

umalo gol za ekv

I cist penal nad Valensijom nije sviran.

Sta je sad ovo svirao sudija?

po crveni za oba tima

2-0 dobro su ih odradili dempsey i zardes

lepa akcija arroyo za 2-1

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.