Jump to content
IGNORED

Copa América Centenario


levi

CA2016  

22 members have voted

  1. 1. Ko osvaja

    • Argentina
    • Brasil
    • Chile
    • USA
    • Mexico
    • Colombia
      0
    • Uruguay
    • Paraguay
      0
    • Ecuador
      0
    • Costa Rica
      0
    • Peru
      0
    • Ne znam


Recommended Posts

Prvo govoris o logici, a onda mi definises vodju kao pojedinca koji vuce ceo tim, nesto tu ne stima(?). Sto se tice Mesija, nije meni stalo da on ili neko drugi bude najbolji svih vremena, dokolicari broje titule, kao sto ima i onih sto kazu da nije bilo Maradonine ruke, ko bi ga danas uporedjivao s Peleom.

Edited by Majo
Link to comment
  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    19

  • Budja

    18

  • Gandalf

    16

  • Dimitrije

    15

Top Posters In This Topic

Pa zna se sta znaci biti lider, majku mu, sta nije logicno od ovoga sto sam napisao? Fudbal naravno jeste timski sport, ali pravi lideri na terenu su oni koji dizu timski duh i uopste kvalitet igre i samopouzdanje svojih saigraca svojim primerom borbenosti i davanja sve od sebe. Na primer, to nije ono sto je Mesi pokazao u polufinalu i finalu svetskog gde jedva da je i potrcao tokom cele utakmice kao da se unapred predao.

 

A nisi me skapirao, ta zamerka o nelogicnosti nije ni bila upucena tebi nego onima koji to rade. (Ti si samo napisao da Maradona mozda zbog toga to govori, ja ti kazem da je to malo verovatno jer ga je do sada uvek i u svakoj prilici branio i nije nijednom pokazao da je ljubomoran na njega, naprotiv.)

Edited by IndridCold
Link to comment

Sad nadjoh.

 

 

Ambos astros del fútbol mundial charlaban en un evento sin saber que lo que decían podía oírse con claridad. Fue ahí cuando el brasileño le preguntó si conocía personalmente a la ‘Pulga’ y si era buena persona. La respuesta de Diego [...]

 

Ovo vec ima smisla, nije to javno rekao vec su novinari culi dok je pricao privatno sa Peleom. U stvari, ko zna da li je i rekao.

Link to comment

Uvjek ga je Maradona branio i ako je to izjavio vjerujem da je to ucinio da ga malo trgne. Nema tu ljubomore Maradona je uvjek pricao da je ovaj bolji od njega.

Link to comment

Bio sam sinoc na utakmici.

 

Otisao sam bio da se uzivo poklonim krivonogom pimpleru (TM by gazza, cini mi se, ako nije izvinjavam se), Bogu fudbala, koji je veci i od samog kudravog gaucosa.

 

Odnos emigranata prema ne-emigrantima je bio nekih 6:4, navijaca i simpatizera Argentine je bilo 3/4, ali je zato 99.9% ljudi skandiralo Messiju. Skandiralo mu se na prilazima stadionu, prije utakmice, poslije intoniranja himni, a ovacije je dobio jos dok je od prostora za zagrijavanje rezervi trcao prema centru da udje u igru. A selektor Argentine je dobio salvu zvizduka, kad ga nije uveo nakon sto se Di Maria povrijedio.

 

O Messiju je vec sve receno od forumasa koji to bolje znaju, tako da reci da je fudbalski genije, i da pravi razliku jos dok ni ne dotakne loptu, je skoro suvisno. I da, jeste utakmica bila polu-prijateljska, i jeste protivnik bila osakacena Panama, ali momak je odusevio publiku svakim kontaktom sa loptom. O postignuta tri gola i bravurom iz slobodnjaka da ni ne pricam. Racionalnost kretanja, lakoca i elegancija baratanja loptom - kao sto rekoh, to je vec sve dobrano dokumentovano. Ali, normalnost i odsustvo ega (za razliku od one samozaljubljene budale) je ono sto ga pravi najvecim in my book. Sinoc nakon poslednjeg zvizduka, neki momak preskace ogradu, utrcava u teren i ide da mu trazi autogram. Redari sa 20-sekundi zakasnjena obaraju momka, a Messi ga tjesi i dalje prica sa njim. Redari odvlace ovoga, Messi krece prema tunelu, kad sa suprotne strane terena, ulece jos jedan, i opet slican scenario.

 

Messi je mega car, nadam se da ce ga povrede zaobici i da ce jos milioni moci da ga gledaju kako pronosi slavu ove lijepe igre, Drago mi je da sam ga gledao uzivo i da nije razocarao, ni za vrijeme utakmice, a ni poslije.

Link to comment

Bogami, Klisman se posle crvenog kartona opredelio za taktiku koju je danas igrala S. Irska.  Izveo je Dempsija i ubacio defanzivnog igraca.  Celo poluvreme izjednacujuci gol je visio u vazduhu.  Malo sreca, malo nespretnost Paragvajaca, a ponajvise borbenost igraca SAD sacuvali su pobedu od 1-0.  Imao sam utisak da je Paragvaj uspeo da izjednaci da bi dali jos gol ili dva.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Jedino što je visilo u vazduhu su bili ekstremiteti igrača koji su ležali diljem terena i čekali da sudija isključi nekog iz protivničke ekipe. U poslednjih desetak minuta je bilo više "ranjenika" nego na snimanju Neretve.

Link to comment

Bogami, Klisman se posle crvenog kartona opredelio za taktiku koju je danas igrala S. Irska.  Izveo je Dempsija i ubacio defanzivnog igraca.  Celo poluvreme izjednacujuci gol je visio u vazduhu.  Malo sreca, malo nespretnost Paragvajaca, a ponajvise borbenost igraca SAD sacuvali su pobedu od 1-0.  Imao sam utisak da je Paragvaj uspeo da izjednaci da bi dali jos gol ili dva.

То што ради Клинсман мени се нимало не свиђа. Он је генерално слаб тренер звучног играчког имена.

Link to comment

Kakva blamaza, ovo je gore i od Anrijeve ruke, Peruanac lepo zamahnuo. 

I jos se glavni domundjava 10 minuta i na kraju gol.

 

Nista, morace Ener da dokusuri Amere.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...