Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

 

na kraju, sve je to neka nebeska pravda, ko vodi tim u kopiji jakne iz drajva, ne zasluzuje da ide dalje.

 

Hahaha, pazi kad mi je to odma' palo na pamet kad sam video Tomica.

Edited by dig_chohano
Link to comment

proradio mi je cir sinoc.

 

malo je duzi post u pitanju mora da padne vent.

 

Sve ovo je zasluga drugara Ivana i Ivice, cela katastrofa je prethodila jos od pocetka prelaznog roka i priprema u kobnoj Poljskoj.

 

Da pocnemo sa prelaznim periodom, devet igraca od toga tri startera u mecevima sa Zagijevcima.

 

Djurdjic = 0

Radovic = 0

Jankovic = prelazna ocena u prvoj tekmi, sinoc tanko.

 

Fokus i dalje na pomenutu trojku, sta mozemo da ocekujemo od njih u nastavku sezone, potom i pitanje KOJI CE NAM K ONI?

Djurdjic < Vlahovic (kad se vec otera direktan rival za poziciju onda guraj malog da se uzme koji milion u neciji dzep, ne sumnjam da ce se ukoliko Bjeka struja pobedi na glasanju, a hoce posle ovoga, naci neka odlicna ponuda za Vlahovica gde ce ko zna gde ;) da zavrse pare za malog)

 

Radovic aka kapiten broj 2. Neko rece iz postovanja prema njemu nece da ga pljuje, lepo je to cuti. Samo koje postovanje? Sta je uradio Mire osim onog gola Dnjepru pre jedne decenije, jeste on legenda i postovanje treba da se ukaze ali u Legiji, pogresan klub, pogresna pozicija, izsluzen igrac.

Ivica najavio majstora moze da igra i 10 i 9 i da nosi sve na sebi. Posle ovoga na zalost cini mi se da ne moze.

 

Jankovic je igrac. Tu nema zbora, samo ne zaboravite drugari nije NAS igrac, vec Olimpijakosa. Mi ga razigravamo, niko nece da kaze kolika je otkupna klauzula, na kraju prvenstva kad se decko razmashe i pokaze sav svoj potencijal, mislite li zaista da ce da ostane jos jednu sezonu u FKP i da se smara po poljanama kokolige? Automatski visak.

 

 

Ko je pratio pripreme mogao je da vidi sledece, da je Tuta (kakav god da je) u boljoj formi od Djurdjica, Miletic od Bogosavca, Radin od Brasanca.

To su cinjenice, na zalost nije fifa gde je overall rating prost nacin da se vidi ko je bolji igrac, ova trojica mozda jesu bolji ali na zalost nisu u boljoj formi.

 

Ivice bombaderu, 

cela farsa oko igraca koji nije vidjen na nasim terenima se obila o glavu, tebi i tvom drajv drugaru.

Da je Leonardo zaista ta klasa i da je dosao na pripreme na vreme, ko zna.

Mi necemo znati jer se amaterski pristupilo celoj prici.

Amaterski smo i prosli.

 

Hoce da prodaju Lukica u Torino, na pitanje za koji iznos, Aga izvor iz Vazurine guzice kaze poslovna tajna, naravno da je tajna kad ce da se omaste svi.

Tog istog Lukica smo projetkovali u novog Kaku pre samo nesto manje od godinu dana. Decko u kome toliko potencijala ima i koji sad treba da igra kad se ovo se desilo, odlazi.

 

Uzece ga Miha na skromnih pet godina, toliko da se zna.

 

Od svega dovedenog skoro 20 igraca u dva roka, samo je ovaj muceni Everton nesto pokazao, juce se decko vracao na nasih 20m da uzme loptu i nesto pokusa sa njom, al ne lezi vraze, ne znaju ostali kuda sa njom posle.

Sto dovodi do jedne tuzne cinjenice, a to je da Ivan Tomic nema pojma.

 

Bez plana B, takticka izmena u 119om minutu, bez pokusaja da se nesto uradi.

Zaglebje zatvorilo sredinu, presing na Milenkovicu(dolazimo i do toga nesto posle) lopta terminatoru i to je kraj.
Posle prve utakmice sam gledao Tomica kako se kao paun rasirio i pricao kako ce da ih razmontira na strani i da nemaju pojma.

 

 

Slucaj Milenkovic, 

pripreme uigravan Balazic i Gogua, funkcionise, vraca se igrac posle povrede, pred najvazniju utakmicu u sezoni(jer na omogucava da prezivimo)

nema Balazica, 18ogodisnjak ulazi, srecom ne primamo gol na dve utakmice, realno nemamo ni od koga. Jedino sto smo dobili iz ova dva poraza jeste taj isti Milenkovic, sad ga treba trpiti i dati mu novi ugovor na 3+ godine, da ga ne bi neko macnuo vec sledece sezone.

 

Suma sumarum, boli poraz jer smo izgubili kao sto neko rece od uzasno, ruzne i mesarske ekipe. Ako je ovo buducnost fudbala bolje da se ugasi sport. To sto su mesari igrali je fuj, a drugo je to sto mi nismo umeli bolje.

 

 

Raskinuti ugovore sa matorcima, poslati Damjanovica i Lukica u prvih 11 i nadati se da bebe mogu nesto vise, a i ako ne mogu nista gori nece biti od ovih isluzenih placenika.

 

 

pozdravi i ne zamerite.

Link to comment

novac je ulozen u sps. ako nisu iz partizana izvukli 50 miliona u poslednjih 10ak godina, nista nisu uradili.

bagra alava, uzimaju sve i uzimaju odmah.

 

Kuma donela, kuma pojela.

 

Link to comment

Nakon meča trener tima iz Lubina Pjotr Stokovijec nije krio zadovoljstvo. 
"Pokazali smo da smo bolji tim. Mentalno, fizički, u organizaciji igre... Dominirali smo nad Partizanom. Možemo da se nosimo sa pritiskom, imali smo sjajan pristup penalima. Danas smo ispisali istoriju", rekao je Pjotr Stokovijec.

 

:fantom:

Link to comment

lol

 

kad sef poljskih rudara i batinasa silji patku jer je ispisao istoriju.

 

usralo ga u zrebu, to je sve, on nit luk jeo, nit luk mirisao

Link to comment

Jbt, pre godinu dana sam se kao zvezdaš polomio da prođete Steauu. Hoću da kažem da su zalaganje, ali i fudbalski potezi pre svega Živkovića, uticali da ne budem ravnodušan.

Sinoć sam gledao drugo poluvreme, produžetke i naravno penale samo što nisam imao šta pametnije i da vidim ishod.

Mnogo su vam uništili klub. Sve što je napisao aždaja, a i drugi su u pravu.

Link to comment

Kuma donela, kuma pojela.

 

 

pa dobro, nije bas. neko je morao te igrace "napraviti", nije ih sps kupio, vec inostrani klubovi koju su tu videli svoj interes.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...