Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

zašto?

 

zato što je odigrao ko goli kurac ali manje više to nego što se ne bori, što mu se jebena faca ne menja nikada i što je umislio da je ronaldo. za početak.

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

jbg. poker face

ja sam stekao utisak da mu je stalo do pobede, kao i svakome večeras.

 

ustvari ovo večeras ne zameram nikome od njih 14 koliko ih je bilo na terenu. mi smo svoju šansu propustili na jna kad smo trebali da ih odučimo od života.

 

tako je to kad si boranija, najvažnije dve tekme u polusezoni igraš pravo iz priprema. ovaj put smo naleteli na mesare. loša sreća.

ko pamti fljamurtari, šamrok, artmediju ovo mu dodje ko lagana prehlada

 

e

da ne zaboravim i petah tikvu i auzburg

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ma znam, nego skenjao sam se. pisao sam da je bolje da ispadnemo odmah nego da se brukamo kasnije ali jbg kad dođe dan tekme nmg da se ne nerviram. čak se i nisam iznervirao mnogo nego inače.

 

klub nam vodi teška bagra a hoće da je smeni isto teška bagra. pogledati samo npr večeras tekstove u probjekovićevom mocartu. na drugoj strani ovde su vučela vazura tomić koji je valjda sada svima dokazao da je neznalica ranga ljubinka itd. ko se seća kad smo ispali od tuna 3:0 kad je rašović bio trener, ovo večeras je bila ta utakmica, samo tun da je bio sa druge strane ne ovi mesari to je 3:0. šamrok je možda bio slabija ekipa koja nas je izbacila i to je to. ovi su rang radnika surdulice samo bez ovusua u napadu i ljuba baranina da izvodi aute. znači otprilike za 30% slabiji od njih.

 

a za zamerke naravno da ima mesta. mali neca je odigrao kao da ga je to što je igrao dobro u najnebitnijoj polusezoni u istoriji kluba preporučilo da bude novi kantona. brašanac je užasan igrač. sama činjenica da su oni promašili penale nije bitna, ti promašaji su došli kao posledica katastrofalnosti čitavih 120min. od pojačanja samo janković. radović nula, ali na njega ne mogu da se ljutim jer je to ipak mire radović. mali vlahović je za svoje vreme na terenu pokazao više nego đurđić i božinov kombinovano u ove dve utakmice. uprava se naravno ponovo kockala da će sa ovom grupom uspeti da se ugura u ligu evrope gde bi verovatno prošli kao u stara vremena sa 0-1-5 ali ovaj put nije uspelo jer smo za razliku od amatera iz gruzije ovaj put dobili jsl ekipu iz poljske.

Link to comment

Ovi su mozda igracki na nivou Radnika (vise podsecaju na Radnicki), mada imaju nekoliko sablonskih stvari koje rade dobro, ali su fizicki par klasa iznad prosecnog JSL tima. Oduvali su nas u duelu,  nisu nam dali da igramo.

 

Mihajlovic je bio slab u obe utakmice. Veceras je par puta ostajao jedan na jedan sa onim sifonjerima na velikom prostoru i odmah je gubio loptu. 

Link to comment

jbg. poker face

ja sam stekao utisak da mu je stalo do pobede, kao i svakome večeras.

 

ustvari ovo večeras ne zameram nikome od njih 14 koliko ih je bilo na terenu. mi smo svoju šansu propustili na jna kad smo trebali da ih odučimo od života.

 

tako je to kad si boranija, najvažnije dve tekme u polusezoni igraš pravo iz priprema. ovaj put smo naleteli na mesare. loša sreća.

ko pamti fljamurtari, šamrok, artmediju ovo mu dodje ko lagana prehlada

 

e

da ne zaboravim i petah tikvu i auzburg

To je to. Nema to nikakve veze kakve igrače dovodiš i ko im je trener, sve je pitanje sreće. Isto kao i u "običnim" poslovima, odeš na radno mesto, random odradiš nešto pa ako prođe, prođe.

Link to comment

danas svi igraju fudbal, a mi i dalje zivimo u proslosti i nebuloznim mitovima o evropskim brazilcima...

 

ako se svi pogledamo u oci, videcemo da ni po cemu posebno nismo bolji od raznih mesara i amatera kojima postajemo sve redovnije musterije, ta da u trenutnom timu imamo mnogo vise isti tih mesara, do pravog talenta.

 

preslikani samrok slucaj, ni ovaj put mi nije nimalo zao - mi nicime nismo zasluzili da prodjemo dalje.

 

ako ima barem jedna dobra stvar u celoj prici - ovo ce, nadam se, ubrzati odlazak trenutne dziberske garniture iz uprave.

Link to comment

tako je to kad si boranija, najvažnije dve tekme u polusezoni igraš pravo iz priprema. ovaj put smo naleteli na mesare. loša sreća.

ko pamti fljamurtari, šamrok, artmediju ovo mu dodje ko lagana prehlada

 

e

da ne zaboravim i petah tikvu i auzburg

 

Bem ti da sam ja ovaj post napisao ladio bih se do oktobra... :(

Link to comment

Bem ti da sam ja ovaj post napisao ladio bih se do oktobra... :(

pa kad su tičer i radiša sa naše strane brda

:fantom:

 

@goranz

pa kad pogba nije hteo da dođe zbog migrantske krize

:(

Link to comment

Vucic licno brata da je postavio da upravlja klubom, ne bi mu bolji posao uradio od ovog olosa.

 

:lolol:

 

Vidim da se ovde jos trkeljise o zaveri protiv mucenog Partizana.

 

Nisam gledao ovu utakmicu ali jesam prvu i moje misljenje je da je Partizan po igri iz prvog meca nezasluzeno ispao, Poljaci nisu pokazali nista osim borilackih vestina i izrazite zelje da polome nekoga. Puka sreca i nespretnost igraca Partizana u realizaciji donela im je nulu u Beogradu, realno je bilo da popiju tri komada bez greske. Tomic se isuvise oslonio na Djurdjicevo ime i onih par odigranih sezona koje su ga preporucile za reprezentaciju, da je umesto njega igrao krsteni centarfor tipa Klea iz one sezone kad je dominirao u kvalifikacijama bila bi potpuno drugacija atmosfera na topiku.

Link to comment

Posle teranja dr. Kize i maestra Bapirla nista bolje nismo ni zasluzili.

Apsolutno zasluzeno ispadanje, a mi kao navijaci nismo bolje ni zasluzili.

Vidim neki raduju se povredi Zivkovica, vise vole da Zvezda ispadne nego Partizan da prodje...

Zbog takvih ljudi danas nismo zasluzili da podjemo. Pljuvao sam po Zivkovicu prvi zbog takvog ponasanja i slusanja caleta, ali kakav covek trebas da budes da zelis povredu igracu koji je dao dosta Partizanu, a takvih ljudi je bilo dosta.

Edited by El Patron
Link to comment

:lolol:

 

Vidim da se ovde jos trkeljise o zaveri protiv mucenog Partizana.

 

Nisam gledao ovu utakmicu ali jesam prvu i moje misljenje je da je Partizan po igri iz prvog meca nezasluzeno ispao, Poljaci nisu pokazali nista osim borilackih vestina i izrazite zelje da polome nekoga. Puka sreca i nespretnost igraca Partizana u realizaciji donela im je nulu u Beogradu, realno je bilo da popiju tri komada bez greske. Tomic se isuvise oslonio na Djurdjicevo ime i onih par odigranih sezona koje su ga preporucile za reprezentaciju, da je umesto njega igrao krsteni centarfor tipa Klea iz one sezone kad je dominirao u kvalifikacijama bila bi potpuno drugacija atmosfera na topiku.

ne znam de vidis zaveru i nisam gledao ni jednu utakmicu, ali sam na osnovu komentara sasvim siguran da smo nezasluzeno ispali. :fantom:

 

 

jbt, o cemu pricate, u prvoj su nam potpuno prepustili inicijativu, pa nismo gubili duele na sredini samo zato sto ih nije bilo.

ni onda nismo uspeli da uputimo cestit sut na gol, i to nema nikakve veze sa pukom srecom, vec sa neznanjem i losom selekcijom i pripremom.

nakon toga, ova nakaza od utakmice juce je bila apsolutno za ocekivati.

 

cu§, poljaci ce da se guraju i biju, ma jel moguce.

 

na kraju, sve je to neka nebeska pravda, ko vodi tim u kopiji jakne iz drajva, ne zasluzuje da ide dalje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...